Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto -LETA/Ieva Čīka

Puisēns guvis acu apdegumus pēc veļas pulvera kapsulas pārduršanas 0

Pievieno LA.LV

Vakar Zemgalē gadu un sešus mēnešus vecs zēns ar veļas pulvera kapsulas šķidrumu guva acu ķīmiskus apdegumus, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Kokteilis
Šiem 6 dzimšanas datumiem piedēvē īpašu spēku: tajos slēpjas atslēga uz veiksmi
Domājāt, ka netīro trauku kaudze izlietnē nozīmē slinkumu? Patiesība jūs pārsteigs! 49
NATO nonākusi nopietnās briesmās kara Irānā dēļ: ASV amatpersonai ir bažas par divu valstu gatavību to izmantot
Lasīt citas ziņas

Zēns atrada un pārdūra veļas pulvera kapsulu, kuras šķidrums iešļācās bērnam sejā, radot bērnam abu acu ķīmiskus apdegumus.

Savukārt Rīgā mēnesi vecam zīdainim virsū uzkrita virs gultas piestiprināts skapītis. Bērns guva krūškurvja traumu.

Abus bērnus mediķi nogādāja slimnīcā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devās uz 1064 izsaukumiem, no kuriem 183 bija saistīti ar traumām un negadījumiem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.