Foto: SIPA/Scanpix/LETA

Pūtīs spēcīgs vējš. Laikapstākļu prognoze trešdienai 4

Pievieno LA.LV

Trešdien gan naktī, gan dienā Latvijā pūtīs spēcīgs dienvidu, dienvidaustrumu vējš – tā ātrums brāzmās sasniegs 12-17 metrus sekundē, prognozē sinoptiķi.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Situācija kļūst nopietna: ASV ir nobažījušās, ka Krievijas kampaņa pret Baltijas valstīm varētu pāraugt kaut kā lielākā
Lasīt citas ziņas
Mākoņu daudzums gaidāms neliels, vietām mākoņu būs vairāk, Kurzemes rietumu piekrastē iespējams īslaicīgs lietus.

Minimālā gaisa temperatūra naktī un no rīta būs +7..+12 grādi, valsts austrumos tā dažviet noslīdēs līdz +4 grādiem. Pēcpusdienā gaiss sasils līdz +14..+17 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā trešdien gaidāms neliels un mainīgs mākoņu daudzums, bez nokrišņiem. Pastiprinoties dienvidu, dienvidaustrumu vējam, tā ātrums brāzmās sasniegs 16-17 metrus sekundē.

Gaisa temperatūra no rīta svārstīsies ap +10 grādiem un pēcpusdienā pakāpsies līdz +16..+17 grādiem.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.