Foto – Shutterstock

PVN e-grāmatām varēs būt pat 0% 0

Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu finanšu ministri atbalstījuši ierosinājumu ļaut bloka valstīm noteikt zemas vai 0% pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmes elektroniskajām grāmatām un citiem elektroniskajiem izdevumiem, teikts otrdien publiskotajā paziņojumā.

Kokteilis
Kādā krāsā jābūt makam, lai piesaistītu naudu: katrai zodiaka zīmei ir savs tonis
Kokteilis
Ideāla padomju laiku meitene: īpašā mācību grāmatā atklāj tā laika seksuālās izglītības dīvainības
Kokteilis
Zvaigznes brīdina! Lielais marta horoskops visām zodiaka zīmēm
Lasīt citas ziņas

Pašlaik pievienotās PVN likmes ES dalībvalstīs būtiski atšķiras starp drukātajiem un elektroniskajiem izdevumiem. Minimālā PVN likme drukātajiem produktiem ir 5%, bet digitālajiem produktiem tā ir 15%.

Eiropas Komisijas (EK) ierosinātais jaunais plāns paredz, ka dalībvalstīm būs tiesības elektroniskajiem izdevumiem noteikt zemas vai 0% nodokļu likmes.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Šis ierosinājums ir daļa no mūsu pūliņiem modernizēt PVN digitālajai ekonomikai, un ļauj mums turēties līdzi tehnoloģiskajam progresam,” norāda Austrijas finanšu ministrs Hartvigs Legers.

Austrija, kas ir pašreizējā ES prezidējošā valsts, bija viena no šī plāna atbalstītājām.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.