Latvijas radio “Pieci.lv” direktors Kārlis Dagilis.
Latvijas radio “Pieci.lv” direktors Kārlis Dagilis.
Foto- LETA

Radio “pieci.lv” vadītājs Kārlis Dagilis iesniedzis atlūgumu 0

Pievieno LA.LV

Latvijas Radio (LR) “pieci.lv” vadītājs Kārlis Dagilis trešdien iesniedzis atlūgumu, vēstī portāls “lsm.lv”.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lasīt citas ziņas

“lsm.lv” informē, ka LR valde iepazinusies ar Dagiļa atlūgumu un vērtēs to.

Dagilis iesniegumā paudis uzskatu, ka viņa turpmāka atrašanās amatā var negatīvi ietekmēt sabiedriskā medija jauniešiem attīstību Latvijā, un aicinājis LR nepieļaut politisku ietekmi uz sabiedriskajiem medijiem un to attīstību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau vēstīts, ka jūlija vidū valde programmas “pieci.lv” pieļauto pārkāpumu dēļ Dagili atstādināja no amata, taču 30.jūlijā pēc darbības izvērtējuma LR valde Dagili atjaunoja amatā. Valde skatīja jautājumu par programmā Latvijas Radio 5 – “pieci.lv” pieļauto pārkāpumu izvērtēšanu saistībā ar programmas saturu un vadības līdzšinējo darbību.

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 30.jūlija sēdē vienbalsīgi pieņēma lēmumu sodīt LR, uzliekot administratīvo sodu – naudas sodu 8 tūkstošu eiro apmērā – par rupju un nepieklājīgu izteicienu izplatīšanu programmas “pieci.lv” raidījumu “Pilnīgs Vakars” rubrikā “Pieliec punktu”. NEPLP pieņēmis šādu lēmumu, jo konstatējis, ka šajā raidījuma rubrikā izplatīti rupji un nepieklājīgi izteicieni.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.