Ekrānuzņēmums no Youtube.com.

Radītas koncertklavieres ar ieraksta funkciju 0

Leģendārā klavieru rūpnieku firma “Steinway & Sons” radījuši klavieres, kuras ļauj mūziķim ierakstīt savu spēli “dzīvajā”, kā arī pēc tam rediģēt ierakstu, ziņo “Engadget.com”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Gadsimtiem rūpīgi glabāts noslēpums: ko par tevi atklāj tava dzimšanas mēneša akmens
Lasīt citas ziņas

Katrs “Spirio | r” sērijas instruments aprīkots ar “ipad Pro” un aplikāciju, kas ļauj lietotājiem ierakstīt, atskaņot un rediģēt savus skaņdarbus. Instrumentu pirmais izmēģināja pianists Džons Batiste. Viņš atskaņoja un ierakstīja Sema Kuka skaņdarbu, kuru klavieres pēc tam atskaņoja, savukārt pianists ierakstu pavadīja uz melodiona.

Pirmās klavieres ar atskaņošanas funkciju tika laistas klajā 2015. gadā – modelis “Spirio” savam īpašniekam piedāvāja atksaņot plašu iepriekš ierakstītu skaņdarbu repertuāru, taču ierakstīt jaunus skaņdarbus uz tiem nevarēja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vēl nav paziņots, cik maksās jaunais klavieru modelis, tiek lēsts ka tā cena būs starp 84 000 un 116 000 dolāru. Ar jauninājumu “Steinway & Sons” nenoliedzami cer iekustināt klavieru tirgu, kas pēdējos gados panīcis – 1926. gadā uzņēmums pārdeva 6294 koncertklavieres, savukārt pērn – tikai nedaudz vairāk kā 2000.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.