"Atbrīvošanās no padomju mantojuma" gājiens

FOTO. Ralfs Eilands: Mums ir oficiāli jāpārstāj sevi saukt par klusajiem letiņiem 0

Mūziķis Ralfs Eilands, gājiena “Par atbrīvošanos no krievu mantojuma iniciators, vakar pēc pasākuma veicis emocionālu ierakstu sociālajos tīklos, pasakoties visiem klātesošajiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

Mūziķis raksta: “Visi draugi un radi šovakar satikās gājienā! Mums ir oficiāli jāpārstāj sevi saukt par klusajiem letiņiem, jo mēs esam skaļā Latvijas tauta! Lai arī mēs esam tik daudz un dažādi, man ir prieks, ka mēs spējam vienoties kopīgām idejām un mērķiem par arvien patīkamāku Latvijas nākotni!”

Viņš arī uzmundrina: “Ticiet man, kad es un man līdzīgie pagurs, tad mums jau būs dikti jaudīgas un aktīvas nākamās paaudzes, kuras neklusēs un malā nestāvēs! Okupācijas piemineklim saku — paldies neparko, kā arī uz mūžīgu neredzēšanos! Tagad ienirsti pie karakuģa papeldēt!”

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā jau iepriekš ziņojām, piektdienas novakarē Rīgā “Par atbrīvošanos no padomju mantojuma” gājienā bija pulcējušies aptuveni 5000 cilvēku, liecina Valsts policijas aplēses.

Kā novēroja aģentūra LETA, pasākums tika atklāts, nodziedot Latvijas himnu. Uz gājienu pulcējušies pārsvarā vidēja vecuma ļaudis, ir redzami arī jaunieši un bērni. Daudziem līdzi ir Latvijas karogi, pa retam kādam ir arī Ukrainas karogs.

Daži atnākušie paņēmuši līdzi arī pa kādam spilgtākam atribūtam, piemēram, veseri, kas, acīmredzot, simbolizē nodomu nojaukt padomju pieminekli Pārdaugavā.

SAISTĪTIE RAKSTI