Rastorgujevs Čehijā uzrāda labu laiku slēpošanā, taču šautuvē precizitātes pietrūka 0

Ilmārs Stūriška, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas?
“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un LBTU lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 75
4 ikdienišķas un efektīvas lietas: tās palīdz tikt vaļā no liekā svara, ja tev nepatīk sportot 7

Biatlonists Andrejs Rastorgujevs Pasaules kausa posmā Nove Mesto, Čehijā uzrādīja labu laiku slēpošanā, taču šautuvē precizitātes pietrūka.

10 kilometru sprintā alūk­snietis izcīnīja 17. vietu, divas reizes kļūdoties šaušanā. Distancē viņš bija desmitais ātrākais un 12,5 kilometru iedzīšanu vakar sāka 53 sekundes aiz uzvarētāja francūža Simona Destjē.

Pirmajās divās šautuvēs Andrejs pieļāva pa vienai kļūdai, saglabājot gan pozīciju, gan deficītu līdz līderim.

Trešajā šautuvē vēl viena kļūda, ceturtajā – divas. Ar kopumā pieciem sodiem Rastorgujevs finišēja 22. pozīcijā, bet uzvarēja norvēģis Tarjei Bē.

Baiba Bendika pēc februārī notikušā pasaules čempionāta biatlonā pirmo reizi izmēģināja spēkus pasaules meistarsacīkstēs distanču slēpošanā.

Atgriežoties savā sporta veidā, viņu pievīla šaušana stāvus – 7,5 kilometru sprintā četras kļūdas un 59. vieta, tikai par sekundes tiesu kvalificējoties 10 kilometru iedzīšanai, kur pa divām kļūdām guļus un stāvus neliedza pacelties divdesmit pozīcijas augšup – 39. vieta.

Kā sprintā, tā iedzīšanā uzvarēja norvēģiete Tirila Ekhofa, kura šosezon triumfējusi desmit individuālajās sacensībās. Pasaules kausa priekšpēdējais posms šonedēļ risināsies turpat Nove Mesto.