Rastorgujevs pēc vairākkārtējas sacensību atcelšanas pamet Eiropas čempionātu 0

Pievieno LA.LV

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs pēc tam, kad nedēļas nogalē Bulgārijā divas reizes tika atceltas Eiropas atklātā čempionāta desmit kilometru sprinta sacensības, nolēmis pamest čempionāta norises vietu un doties un nākamā Pasaules kausa mājvietu Norvēģijā.

Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
“Sekas būs lielas un dārgas…” Ministrs Tavars vētras laikā vēršas pie iedzīvotājiem
Lasīt citas ziņas

Plānotās sacensībās sestdien un svētdien tika atceltas miglas dēļ. Pirmajā mēģinājumā sestdien finišēt paspēja lielākā daļa no sportistiem, bet Rastorgujevs tobrīd ar vienu kļūdu atradās sestajā vietā. Savukārt svētdien Rastorgujevs startēja ar augsto astoto numuru, pieļāva divas kļūdas un distanci beidza otrajā vietā, tomēr praktiski uzreiz pēc viņa finiša atkal tika paziņots par sacīkšu pārtraukšanu.

Organizatori plāno trešoreiz sprinta sacensības aizvadīt pirmdien, tomēr latvietis uz starta neizies.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ilgāk vairs negrasāmies te nīkt,” portālā “Diena” citēts Latvijas izlases treneris Intars Berkulis, kurš neslēpa sašutumu par pēdējo dienu notikumiem. “Domāju, ka tāda ranga sacensības šeit vēl kādu laiku nenotiks.”

Kā ziņots, ceturtdien Rastorgujevs ar ātru soli distancē izcīnīja ceturto vietu 20 kilometru sacensībās. Viņš bija vienīgais Latvijas pārstāvis čempionātā.

Berkulis atklājis, ka izlase pilnā sastāvā uz čempionātu nebija devusies gan finansiālu apstākļu, gan trases sarežģītības dēļ. Treneris ir atvieglots, kā šādā situācijā netika lemts par pilnas komandas vešanu uz Bulgāriju, jo ar sacīkšu atcelšanu tas komandai būtu kļuvis par nopietnu finansiālo triecienu.

Kā ziņots, šo Pasaules kausa sezonu Rastorgujevs sāka negaidīti veiksmīgi un bija starp ātrākajiem slēpotājiem visu sportistu vidū, tomēr gadu mijā viņu vairākkārt piemeklēja veselības problēmas un Latvijas sportists nepaspēja atgūties līdz šā mēneša sākumā notikušajam pasaules čempionātam, kurā ar augstiem rezultātiem neizcēlās.

Pasaules kausa septītais posms šonedēļ sāksies Holmenkollenē, Norvēģijā. Kopumā šosezon paredzēti deviņi Pasaules kausa posmi.


LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.