LETA

Reirs atteicies kļūt par premjeru 3

Pievieno LA.LV

Finanšu ministrs Jānis Reirs (“Vienotība”) ir atteicies no iespējas kandidēt uz valdības vadītāja amatu.

Kokteilis
Neoficiālie padomju laiku bagātnieki: neticami, bet tieši šo profesiju pārstāvji dzīvoja kā nieres taukos 23
Veselam
Veselā miesā vesels gars! Nosaukti 14 pārtikas produkti, kuri tiek uzskatīti par visveselīgākajiem
Kokteilis
Šīs piecas zodiaka zīmes tev redz cauri: viņu “sestā maņa” ir biedējoši precīza 4
Lasīt citas ziņas

Ceturtdien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, Reirs pastāstīja, ka saņēmis piedāvājumu pretendēt uz premjera amatu, taču to noraidījis.

“Es prezidentam norādīju, ka Finanšu ministrijā ir uzsākti daudzi nozīmīgi darbi gan saistībā ar veselības aprūpes finansēšanu, gan Eiropas Savienības fondu līdzekļu apguvi, gan daudz ko citu, tāpēc labprāt turpinātu darbu šajā jomā arī nākamajā valdībā,” sacīja Reirs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ministrs pauda, ka ar prezidentu neesot apspriedis jautājumu par iespējamajiem premjera amata kandidātiem.

Uz jautājumu, kā vērtē iespēju, ka par premjeru varētu kļūt Kārlis Šadurskis (“Vienotība”), Reirs atbildēja, ka atbalstīs jebkuru “Vienotības” pārstāvi, kuru virzīs prezidents.

Jau ziņots, ka Valsts prezidents Vējonis ir paziņojis, ka uzsāk sarunas ar iespējamiem premjera amata kandidātiem. Tās notiek slepenībā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.