Praktiski
Mājas mīluļi

Reksis grib mājās!0

Foto: Labās mājas

Aptuveni trīs gadus vecais, vidēja auguma suns Reksis patversmē nokļuva, jo viņa saimnieku ģimene izjuka, un suņu puika bija kļuvis lieks.

Saimnieki patversmei pastāstīja, ka sākotnēji Reksis ticis iegādāts internetā kā jagdterjera kucēns. No šīs šķirnes astainis ir iemantojis ne tikai vairākas vizuālās pazīmes, bet arī uzcītību un vēlmi darboties.

Tieši tāpēc Reksis meklē mājas, kur viņam tiktu dota iespēja vadīt interesantu un aktīvu suņa dzīvi. Viņš labi sadzīvotu ar suņu meitenītēm un būtu piemērots kompanjons aktīviem saimniekiem, kas vēlēsies ar suņu jaunieti nodarboties un viņu skolot.

Jau tagad brīvprātīgo pavadībā Reksis apmeklē patversmes suņu skoliņas nodarbības un mūs priecē par kārumu, uzslavu vai mantu, izpildot dažādus vingrinājumus. Uzcītīgais astainis jau ir apguvis tādas pamatkomandas kā “sēdi”, “guli”, “gaidi”, “ej blakus” un citas gudrības, piemēram, Reksis aizrautīgi piedalās kārumu meklēšanas spēlē.

Reksis ir ļoti enerģisks, rotaļīgs, paklausīgs un mīļš suņu puika. Viņam ļoti patīk mantiņas, kociņi, bumbiņas un peldēšana. Labprat dosies kopā garās pastaigās, sportos, bet, kad būs iepazinies, arī rādīs punci un sabučos.

Saistītie raksti
Reksis meklē saimniekus

Ja meklē uzticamu četrkājaino draugu, brauc iepazīties ar Reksi! Dzīvnieku patversme “Labās mājās” atrodas Mežapurva ielā 2, Rīgā. No otrdienas līdz svētdienai patversmes darba laiks no 10:00 līdz 18:00. Pirmdienā – slēgta.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.