Foto: Valsts policija

Rēzeknes policija meklē bez vēsts pazudušu bērnu nama iemītnieci 3

Pievieno LA.LV

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) Rēzeknes iecirknis meklē nepilngadīgu bērnu nama iemītnieci, 1997.gadā dzimušo Dajānu Brovkinu, kura šomēnes pazudusi bez vēsts, liecina VP LRP informācija.

Kokteilis
7 lietas, ko astrologi kategoriski aizliedz glabāt makā – pretējā gadījumā nauda “aizbēgs” prom
RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs 16
Lasīt citas ziņas

Jauniete dzīvo Tiskādu bērnu namā, Rēzeknes novada Silmalas pagasta Vecružinā. Pirms tam viņa mitinājusies Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā “Marsa gatve”.

Pusaudze 3.decembrī kopā ar Tiskādu bērnu nama sociālo darbinieci ieradās Rēzeknē un, palūdzot atļauju aiziet uz tuvumā esošo veikalu, no tā neatgriezās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Brovkina bija ģērbusies melnā virsjakā, tumšās biksēs, zem virsjakas pelēkā vīriešu jakā, pelēkā cepurē ar bumbuļiem, sporta kurpēs. Meitene nēsā brilles tumšos ietvaros, viņai ir tumši, samērā īsi mati, sasieti zirgastē. Jaunietes augums ir 170 centimetri, viņa ir vidējas miesas būves.

Ja kādam ir zināma jaunietes atrašanās vieta vai ir cita informācija, kas var palīdzēt viņu atrast, policija lūdz zvanīt uz tālruni 64603500, 65403302 vai 110.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.