Aculiecinieka foto

Rīdzinieka bērzsulas slāpes. Sirdi plosošs aculiecinieka stāsts 2

Aculiecinieks Pēteris P. portālam la.lv iesūtījis nopietnu pierādījumu, kas cieti apliecina: latvietim pavasarī nekas nav svētāks par krietnu malku paša tecinātas bērza asintiņas. Tirgū pie ekotantes dabonamas vien apšaubāma labuma dziras, svēti pārliecināts šis pilsētas trimdā izdzītais zemes dēls.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

Bet ko gan darīt, kā būt, ja lauku radi tālu, bet pašam sava fazenda vēl nav ieviesta un arī nespīd šais ekonomiskās izaugsmes laikos?

Bērzsulas slāpju nomocītais, bet attapīgais latvis iziet klajā laukā, kur, kā liecina komunikāciju aizmetņi un rūpīgi nostrādāti reklāmplakāti kaut kad saulainā nākotnē sliesies glaunu privātmāju rajons…

CITI ŠOBRĪD LASA

Apkārt šņāc pilsēta un netālu draudīgi slejas VID cietoksnis, bet mūsu varonis zem meidinčaina vatnieka tālredzīgi paslēpj urbīti, salūko no rudenīgās vīna pārsūknēšanas krājumos palikušo plastmasas caurulīti, pieclitreni un metropoles smoga aizsegā kārīgi lavās uz bērzu skupsniņu topošā būvlaukuma stūrī.

Vien pāris pluskainas vārnas vienaldzīgi noskatās, kā vīrs izkņubina stumbrā notīgu caurumiņu, iestūcī tur trubiņu, bet valgmi uztverošo trauku tālredzīgi ieslēpj zem pērnajām lapām un zāles. Tā teikt, lai citi kārumnieki vai zaļie glūņas nepamana, lai katru mīļu vakaru, birojgaitas beidzis, varētu slepeno misiju atkārtot un dievišķo dziru ģimenītei piegādāt.

Bet vai tad bērsulas burku no latvieša parastā kaut bunkurā noslēpsi? Kur nu! Saož pa kilometru, apskata, apkasa, pašiņu uztaisa, feisītī izliek. Kas notika tālāk, konspiratīvos nolūkos nestāstīsim, bet pierādījumu “uz sejas” publicēsim!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.