Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Karīna Miezāja/LA.LV

Rīgā, 2. pamatskolā, izcēlies ugunsgrēks. Vēl pirms glābējiem evakuēti 220 cilvēki 4

Trešdien Rīgas 2.pamatskolā izcēlies ugunsgrēks kādā mācību kabinetā, tāpēc no izglītības iestādes tika evakuēti 220 cilvēki, noskaidroja aģentūra LETA.

Reklāma
Reklāma
Baltijas valstis riskē kādu dienu pamosties Krievijas sastāvā: kā Kremlis cīnīsies pret NATO un pakļaus Eiropu
Noslēgusies telefonsaruna starp Krievijas diktatoru un ASV prezidentu. Putins paziņojis, ka…
RAKSTA REDAKTORS
“Vesela rinda skolēnu pat ar izciliem eksāmenu rādītājiem nevienā skolā nav tikuši” – konkurss uz Rīgas skolu 10. klasēm kā “Bada spēles”
Lasīt citas ziņas

Vakar ap plkst.10 VUGD saņēma izsaukumu uz Ludzas ielu, kur izglītības iestādē bija izcēlies ugunsgrēks. Notikuma vietā glābēji konstatēja, ka trīsstāvu ēkas otrajā stāvā dega kabinets 20 kvadrātmetru platībā. Cilvēki no ēkas bija evakuēti pirms glābēju ierašanās.

Savukārt ap plkst.13 VUGD saņēma izsaukumu uz Gaides ielu Valmierā, kur divās blakus esošās neapsaimniekotās ēkās dega atkritumi 30 kvadrātmetru platībā. No ēkas tika izglābts viens cilvēks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Trešdienas rītā glābēji turpināja likvidēt spēcīgā vēja radītās sekas. Kopumā saņemti 24 izsaukumi, kuros lielākoties koki bija nokrituši uz ceļa braucamās daļas.

Mehanizatoru ielā Preiļos koks nokritis uz divām vieglajām automašīnām. Stacijas ielā Ludzā glābēji no tirdzniecības objekta ēkas jumta demontēja vēja atrautas konstrukcijas.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 69 izsaukumus: 15 – uz ugunsgrēku dzēšanu, 49 – uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājums.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.