Foto-Shutterstock

Rīgā ar automašīnu notriekts 12 gadus vecs zēns 0

Pievieno LA.LV

Ceturtdien, 24.decembrī, Rīgā ar automašīnu notriekts 12 gadus vecs zēns, kurš pēc negadījuma ar politraumu nogādāts slimnīcā, aģentūru LETA informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Lasīt citas ziņas

Zēns guvis gan vēdera orgānu traumas, gan citu ķermeņa daļu savainojumus.

Tāpat vakar notikusi avārija Ropažos, tajā cietuši divi vīrieši – 27 gadus vecs vīrietis ticis iespiests mašīnā un guvis vairākus lūzumus, kā arī vēdera orgānu traumas, bet 44 gadus vecs vīrietis guvis vairākus lūzumus un galvas sasitumus. Abi cietušie nogādāti slimnīcā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1141 izsaukumu, no tiem 230 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.