Publicitātes foto

“Riga FC” akadēmija gada laikā plāno sponsorēt treniņus 1000 bērniem 2

Trīskārtējo Latvijas čempionu “Riga Football Club” šogad plāno nopietni palielināt savu jaudu un bezmaksas treniņus nodrošināt vismaz tūkstotim bērnu un jauniešu vecumā no 5 līdz 18 gadiem. Šobrīd notiek aktīvs darbs pie jaunu audzēkņu uzņemšanas.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
Lasīt citas ziņas

“Riga Football Club” lēmumu atcelt 2021. gadā dalības maksu uzskata par investīciju nākotnē, jo tiek sagatavoti gan profesionāli sportisti, par kuriem pēc tam iespējams saņemt finansējumu no valsts, gan tiek ieguldīts vispārējā bērnu un jauniešu veselības uzlabošanā.

“Riga Football Club” akadēmijas direktors Raimonds Laizāns saka:“Mēs plānojam likt uzsvaru uz kvalitāti un sagatavot profesionālus sportistus. Mēs esam licencēta mācību iestāde, kas sagatavo nākamos profesionālos sportistus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Galvenais mērķis – izaudzināt pēc iespējas vairāk jauno futbolistu par profesionāļiem. Bet bez kadru atlases to paveikt ir grūti, tāpēc kluba vadība pieņēma lēmumu atcelt akadēmijas mācību maksu, lai nodarboties ar futbolu pavērtos iespējas aizvien plašākam jauniešu lokam. Tad būs iespēja atlasīt talantīgākos vienam mērķim – profesionālajam sportam.”

Publicitātes foto

“Riga Football Club” turpmāk plāno attīstīties kvalitātes virzienā, lai akadēmijā sagatavotie sportisti varētu attīstīt karjeru profesionālos sporta klubos un potenciāli kļūt par valsts izlases spēlētājiem.

“Arī tie mūsu akadēmijas absolventi, kuri nekļūs par profesionāliem futbolistiem, būs izglītoti un veselīgi jaunieši, kas ir ļoti svarīgi sabiedrības interesēm kopumā. Tie būs cilvēki, kuri vēlāk tāpat interesēsies par futbolu un sekos tam līdzi, citiem vārdiem sakot, paliks futbola kopienā,” saka Laizāns.

Tuvākajā laikā notiks jauna atlase, plānots, ka audzēkņu skaits pēc tās pārsniegs tūkstoti. “Mēs sagaidām, ka sekos audzēkņu skaita pieaugums, vienlaikus mēs tam esam gatavi arī tehniski – infrastruktūra ir pieejama, trenējamies plašā un modernā bāzē Mežaparkā, top arī citi projekti,” uzsver Laizāns.

Klubs piesaistījis augsta līmeņa trenerus gan no Spānijas un Krievijas, gan citām futbola lielvalstīm.

Publicitātes foto

“Riga Academy” vadītājs Raimonds Laizāns ir bijušais Latvijas izlases vārtsargs ar 19 gadus ilgu pieredzi profesionālajā futbolā un vairāk nekā 20 gadus ilgu pieredzi Rīgas bērnu futbola akadēmiju vadībā. “Zinu, kā to paveikt, un nešaubos, ka tas ir iespējams,” uzsver Laizāns.

Reklāma
Reklāma

“Esmu gandarīts par jebkuru privāto iniciatīvu, kas ir vērsta uz to, lai attīstītu bērnu un jauniešu sportu Rīgā. Šajā gadījumā “Riga Football Club”. Lai izdodas un lai bērniem nezūd sportošanas prieks un treneriem skološanas entuziasms!”

Olafs Pulks, Rīgas domes deputāts un Latvijas Futbola federācijas viceprezidents: “Esmu gandarīts par jebkuru privāto iniciatīvu, kas ir vērsta uz to, lai attīstītu bērnu un jauniešu sportu Rīgā. Šajā gadījumā Riga FC un futbols. Lai izdodas un – lai bērniem nezūd sportošanas prieks un treneriem skološanas entuziasms!”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.