Foto: LETA/Ieva Čīka

Rīgā Miera ielā konstatēta spēcīga gāzes smaka 0

Dabasgāzes sadales sistēmas operators AS “Gaso” avārijas dienests piektdien saņēmis izsaukumu par spēcīgu gāzes smaku Rīgā, Miera ielā 34, aģentūru LETA informēja kompānijas pārstāvji.

Kokteilis
Lielais horoskops februārim visām zodiaka zīmēm: kāds iemīlēsies, bet kādu citu gaida papildu ienākumi
Kokteilis
“Pat guļot vakar komā pamanīju” – TV3 sižets un Tālberga izpriecas sniegā samulsina vērīgākos skatītājus
Viņš to nekad neatzīs: žurnālists nācis uz pēdām Putina mazajam noslēpumam, kas daudz ko izskaidro
Lasīt citas ziņas

Ierodoties notikuma vietā un veicot objekta apsekošanu, “Gaso” avārijas dienests konstatējis, ka Miera ielas 34.nama pagalmā no sadzīvē lietojamās propāna gāzes tvertnes jeb balona ir izliets tā saturs.

Pēc uzņēmuma pārstāvju paustā, apdraudējums apkārtējo māju iedzīvotājiem nav konstatēts, taču nepatīkamā smaka pagalmā un tuvākā apkārtnē kādu laiku vēl būs jūtama.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nodarījuma vainīgais ir atrasts un objektā ir ieradusies Valsts policija, lai noskaidrotu lietas apstākļus.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.