Foto-LETA

Rīgā pagājušajā diennaktī noslīkuši divi vīrieši 0

Pievieno LA.LV

Rīgā pagājušajā diennaktī noslīkuši divi vīrieši, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Kulbergs ir noskaities uz Latvijas Bankas ekspertiem: “Es vispār biju mēms, es neticēju, ka Latvijas Banka spēj kaut ko tādu iedomāties”
Kokteilis
Visneizturamākās zodiaka zīmes ikdienā – lūk, ar kurām ir grūti dzīvot zem viena jumta
RAKSTA REDAKTORS
Četras dienas ar mirušu mazuli zem sirds! Jeb stāsts par Ričardu, kuram vajadzēja piedzimt Kuldīgas slimnīcā
Lasīt citas ziņas

Glābēji Bolderājā krastā izvilkuši 61 gadu vecu vīrieti. Vīrietim veikti reanimēšanas pasākumi, bet diemžēl viņu glābt neizdevās.

Savukārt Ķīšezerā atrasts apmēram 30 gadus vecs vīrietis bez dzīvības pazīmēm. Viņa nāves apstākļi nav zināmi, bet tiek pieļauts, ka vīrietis varētu būt noslīcis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī Zemgalē kāds 36 gadus vecs vīrietis, esot stiprā alkohola reibumā, nolēmis peldēties ezerā. Vīrietis sācis slīkt, bet klātesošajiem izdevies viņu laikus izvilkt no ūdens. Vīrietis pēc slīkšanas nogādāts slimnīcā. Viņš pats notikušo neatceras.

Kopumā aizvadītās diennakts laikā NMPD reaģēja uz 1008 izsaukumiem, no kuriem 199 bija saistīti ar traumām.

LA.LV Google ziņās Pievienot
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.