Rīga pasniedz Gada balvas kultūrā “Baltais zvirbulis” 0

Trešdien VEF Kultūras pilī pasniegtas Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Gada balvas kultūrā “Baltais zvirbulis”. Tās piešķir, lai izteiktu atzinību un apbalvotu Rīgas pašvaldības kultūras darbiniekus un sadarbības partnerus par kvalitatīva kultūras procesa nodrošināšanu Rīgā, informē Rīgas dome.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
TV24
Slaidiņš: Karš beigsies tikai divos gadījumos. Viens – ja Putinam iedotu ielūgumu uz Kobzona koncertu
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 67
Lasīt citas ziņas

Nominācijā “Par ilgstošu un nozīmīgu profesionālo ieguldījumu” balvu saņēma Juris Ģērmanis – Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” Tautas glezniecības studijas “Grīva” vadītājs. Mākslinieks balvu iegūst par ilggadēju un nozīmīgu profesionālo ieguldījumu tonālās glezniecības tradīcijas saglabāšanā un pedagoģisko darbību piecdesmit piecu gadu garumā.

Balvu nominācijā “Rīgas pilsētas pašvaldības kultūras iestādes darbinieks” saņem VEF Kultūras pils vadītāja Liene Kubiļus par veiksmīgu kultūras procesa vadīšanu VEF Kultūras pilī rekonstrukcijas laikā un atjaunotajā ēkā 2017. gadā. Šajā nominācijā balva tiks piešķirta arī orķestra “Rīga” mākslinieciskajam vadītājam Valdim Butānam par veiksmīgu darbu un festivāla “Trīs zvaigznes” koncertu īstenošanu 2017. gadā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Balva “Baltais zvirbulis” piešķirta arī par kvalitatīvu bibliotekāro darbu, veiksmīgi rīkotiem pasākumiem un nozīmīgu ieguldījumu bibliotēkas pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā. Šogad nominācijā “Rīgas pilsētas pašvaldības bibliotēkas darbinieks” ar balvas iegūšanu sveica Rīgas Centrālās bibliotēkas galveno eksperti bibliotēku jomā Zintu Geršmani par nozīmīgu veikumu bibliogrāfiskā rādītāja “VEF Kultūras pils” izveidē.

Nominācijā “Rīgas pilsētas pašvaldības mūzikas un mākslas skolu darbinieks” balvu saņem Rīgas mūzikas skolu apvienotā simfoniskā orķestra diriģents Kaspars Ādamsons par veiksmīgu un radošu muzikāli izglītojošu programmu īstenošanu darbā ar Rīgas mūzikas skolu apvienoto simfonisko orķestri 2017. gadā.

Savukārt nominācijā “Amatiermākslas kolektīva vadītājs” balva pasniegta Rīgas Tehniskās universitātes jauktā kora “Vivere” mākslinieciskajam vadītājam Gintam Cepleniekam par mākslinieciski augstvērtīgu jaunradi un veiksmīgu Rīgas Tehniskās universitātes jauktā kora “Vivere” desmit gadu jubilejas koncertuzveduma īstenošanu.

Šajā nominācijā balvu saņem arī Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” Tautas lietišķās mākslas studijas “Kalvis” mākslinieciskā vadītāja Valda Kesnere par nozīmīgu ieguldījumu kultūras mantojuma saglabāšanā un popularizēšanā un izstādes “Rotu mantojums” veiksmīgā īstenošanā.

Balva “Baltais zvirbulis” allaž tiek pasniegta par kvalitatīvu un plašu mērķauditoriju aptverošu kultūras projektu īstenošanu. Nominācijā “Sadarbības projekts” balvu ieguva biedrība “I did it” par daudzveidīgu un plašu mērķauditoriju aptverošu kultūras projektu īstenošanu 2017. gadā. Šajā nominācijā balva pasniegta arī tirdzniecības centra “Origo” vadītājam Aleksandram Ņemirovskim par starpkultūru dialoga un sabiedrības integrācijas procesu veicinošu sadarbības projektu īstenošanu laukumā pie tirdzniecības centra “Origo”.

Reklāma
Reklāma

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.