Rīgā plosās auto apzīmētāji 0

Pievieno LA.LV

Valsts policija (VP) saņēmusi informāciju, ka Bolderājā un Daugavgrīvā tiek apzīmētas svešas automašīnas. Policija aicina atsaukties cietušos, kā arī ikvienu, kuram ir kāda informācija par iespējamiem ļaundariem.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lasīt citas ziņas

VP Rīgas reģiona pārvaldes Bolderājas iecirknī šodien, 2. martā, vērsās kāda sieviete, kura informēja, ka Bolderājā, Velkoņu ielā sabojāta viņas automašīna. Cietusī šorīt konstatējusi, ka nezināmas personas ir apzīmējušas viņas automašīnu, kā arī bojāta durvju slēdzene. Šobrīd par minēto faktu ir uzsākts kriminālprocess par mantas tīšu bojāšanu.

Policija aicina atsaukties arī citus cietušos, vēršoties tuvākajā policijas iecirknī. Tāpat policija aicina atsaukties aculieciniekus, kuriem varētu būt informācija par iespējamiem ļaundariem, zvanot uz tālruņa numuriem 67070800 vai 110.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.