Foto: Evija Trifanova/LETA

Rīgā turpmāk būs Ukrainas dārzs 0

Pievieno LA.LV

Rīgas dome atbalstījusi ieceri daļai Rīgā esošā Klusā dārza dot paralēlnosaukumu – Ukrainas dārzs, noskaidroja aģentūra LETA.

Kokteilis
Katra zodiaka zīmei ir savs mīlestības lāsts: kāds tas ir, un kā šo apburto loku pārtraukt?
“Trīs gadus krāju naudu zobiem!” Iedzīvotāja vēršas pie Kulberga, lai beidzot valstī tiktu sakārtotas prioritātes
Kokteilis
Pildspalva, akmens, monēta vai kas cits – kas ir tavs veiksmes talismans pēc dzimšanas datuma
Lasīt citas ziņas

Ar šādu lūgumu pašvaldībā vērsies Ukrainas vēstnieks Latvijā, kurš šādu nosaukumu vēlējies piešķirt skvēram starp Lāčplēša ielu un Firsa Sadovņikova ielu.

Tomēr Rīgas vietvārdu un pilsētvides objektu nosaukumu komisija lēmusi par labu teritorijai Klusajā dārzā.
CITI ŠOBRĪD LASA

Klusais dārzs atrodas Latgales priekšpilsētā, un to ierobežo Katoļu, Lazdonas, Daugavpils un Jēkabpils iela. Plānots, ka Ukrainas dārzs atradīsies teritorijā uz Jēkabpils ielas. Kopējā parka platība ir 4,73 hektāri.

Ukrainas galvaspilsētā Kijevā jau ir izveidots un labiekārtots Latvijas skvērs. Pret nosaukuma maiņu neiebilstot arī Valsts valodas centrs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.