Rīgas “Dinamo” hokejisti Cīrihē cīnās pret KHL līdervienību Maskavas “CSKA”.

Rīgas “Dinamo” Cīrihē saņem pērienu no KHL līdervienības 0

Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” trešdien Šveices pilsētā Cīrihē “KHL World Games” ietvaros Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā ar rezultātu 0:5 (0:2, 0:1, 0:2) piekāpās turnīra līderei Maskavas “CSKA”, kas izcīnīja jau 14.uzvaru pēc kārtas.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Rīgas “Dinamo” pēc trešdienas spēlēm Rietumu konferencē atkāpusies uz astoto pozīciju.

“CSKA komanda jau no spēles sākuma kontrolēja notikumus, kamēr rīdzinieki šajā mačā pie vārtu guvuma netika, lai gan piecas reizes spēlēja skaitliskajā vairākumā.

Vispirms spēles 13.minūtē precīzi meta Konstantīns Okulovs, kurš tika atstāts nepieskatīts “Dinamo” aizsardzības zonas labajā pusē un raidīja ripu tīklā. Savukārt četrarpus minūtes vēlāk vairākumā jau 2:0 panāca Kirils Kaprizovs, kurš pašaizliedzīgi nocīnījās “Dinamo” vārtu priekšā.

Otrajā trešdaļā “Dinamo” divas reizes tika pie iespējas spēlēt vairākumā, taču arī tās abas palika neizmantotas. Savukārt mazākums tika izturēts godam, pie labas iespējas gūt vārtus tiekot Gintam Meijam. Arī spēles otrajā nogrieznī laukumā dominēja “CSKA” hokejisti, trešdaļas priekšpēdējā minūtē Ņikitam Ņesterovam vārtu priekšā pielabojot metienu no zilās līnijas un panākot 3:0.

Trešā perioda pirmajā minūtē pēc Artjoma Blažijevska metiena no zilās līnijas rīdzinieki nonāca iedzinējos ar četriem vārtiem, bet trešdaļas vidū Timuru Biļalovu pārspēja arī dānis Janiks Hansens. Perioda turpinājumā rīdziniekiem pāris reizes izdevās saasināt situāciju pretinieku aizsardzības zonā, taču “CSKA” vārtsargu Lāšu Juhansonu pārspēt nespēja un cieta zaudējumu ar 0:5.

Rīdzinieki līdz ar to no Cīrihes mājup atgriežas tukšā, jo pirmo “KHL World Games” maču aizvadīja pirmdien, kad ar 1:3 piekāpās Sanktpēterburgas “SKA” vienībai. Pēc šīs spēles Rīgas “Dinamo” atgriezīsies mājās, bet jau sestdien tai izbraukumā jātiekas ar Čeļabinskas “Traktor”. Pēc tam gaidāmas cīņas viesos arī pret uzbrucēju Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Maskavas “Spartak” un “Soči”.

Spēles Cīrihē Latvijas klubam bija nosacīti mājas mači. Ikdienā “Hallenstadion” arēnā savas mājas spēles aizvada Šveices augstākās līgas klubs Cīrihes “Lions”. Otrdien Rīgas “Dinamo” aizvadīja arī meistarklasi ar jaunajiem šveiciešu hokejistiem.

Savukārt citā mačā Helsinku “Jokerit” ar Jāni Kalniņu vārtos viesos ar rezultātu 4:1 (2:1, 2:0, 0:0) pārspēja Minskas “Dinamo”, pārtraucot divu zaudējumu sēriju.

Kalniņš šajā duelī atvairīja 28 no 29 pretinieku mestajām ripām. Viņš šajā sezonā laukumā bijis 18 spēlēs, kurās vidēji ielaidis 1,89 ripas un atvairījis 92,9% metienu.

Maskavas CSKA komanda ir KHL līdere, turklāt tā pašlaik izcīnījusi 14 uzvaras pēc kārtas. Pret Rīgas klubu šī vienība aizvadījusi kopumā 28 mačus, kuros guvusi 21 uzvaru.

Tikmēr Rīgas “Dinamo” Rietumu konferences kopvērtējumā ar 30 punktiem 32 mačos atkāpusies uz astoto vietu, kamēr CSKA ar 58 punktiem 33 cīņās ir pirmā Rietumos un visā līgā.