Rīgas “Dinamo” zaudē arī otrajā “Latvijas Dzelzceļa” kausa mačā 0

Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” pirmdien tradicionālā pirmssezonas pārbaudes turnīra Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienībām “Latvijas Dzelzceļa” kausa otrajā mačā ar 2:4 (1:0, 0:1, 1:3) piekāpās šo sacensību iepriekšējo divu gadu čempioniem Kazaņas “Ak Bars”.

“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 124
Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas?
Seni un spēcīgi ticējumi: šīs lietas nekad nedrīkst ne aizņemties, ne aizdot 9

Rīgas “Dinamo” labā vārtus šajā mačā guva kanādiešu leģionārs Koltons Gilīss un Miks Indrašis.

Šī mača rezultāts tika atklāts 33 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām, kad vairākumu izmantoja Gilīss, tomēr jau otrā perioda pirmajā pusē “Ak Bars” panāca izlīdzinājumu, izceļoties Jirži Sekāčam.

Rīdzinieki no jauna vadību pārņēma dueļa 43.minūtēm, ripas lidojuma virzienu vairākumā mainot Indrašim. Uzreiz pēc tam rīdzinieku aizsargs Ralfs Freibergs iesaistījās dūru cīņā ar Sekaču. Tomēr tie izrādījās pēdējie mājinieku vārti šajā spēlē, jo pēc tam uzvaru Kazaņas komandai nodrošināja Vladimirs Tkačovs un Maksims Lazarevs.

Savukārt pašā pamatlaika noslēgumā Rīgas “Dinamo” nomainīja vārtsargu Jāni Kalniņu pret sesto laukuma spēlētāju, bet saņēma ripu savos vārtos.

Par labāko hokejistu rīdzinieku rindās šajā mačā tika nosaukts pirmo vārtu autors Gilīss.

Pirms tam pirmdien Jaroslavļas “Lokomotiv” rezultatīvā cīņā ar 6:3 (1:1, 1:1, 4:1) pārspēja Baltkrievijas klubu Minskas “Dinamo”.

Šī turnīra pirmajā mačā Rīgas “Dinamo” svētdien ar 1:3 piekāpās Minskas “Dinamo”, kamēr “Ak Bars” ar 0:2 zaudēja “Lokomotiv”.

Tādējādi pēc divām kārtām šī pārbaudes turnīra kopvērtējuma līderi ar maksimāli iespējamiem sešiem punktiem ir “Lokomotiv”, kamēr pa trīs punktiem iekrājušas “Ak Bars” un Minskas “Dinamo”, kamēr Rīgas “Dinamo” ir bez punktiem.

Turnīra turpinājumā Rīgas “Dinamo” trešdien ieplānota tikšanās ar “Lokomotiv”, bet ceturtdien tiks aizvadītas spēles par vietām.