Foto: Evija Trifanova/LETA

Rīgas dome bez konkursa tērēs 11 miljonus eiro, ieviešot “E-veselības” mēroga projektu 3

Pievieno LA.LV

Rīgas domes Finanšu departaments līdz 2021. gadam ieviesīs jaunu grāmatvedības un finanšu vadības sistēmu. Tas ir “E-veselības” mēroga projekts, ja ne sarežģītības, tad izmaksu ziņā noteikti. Rīgas domei tas izmaksās vismaz 11 miljonus (ieskaitot PVN) eiro, taču konkurss nav rīkots, vēsta raidījums “Nekā personīga”.

Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Lasīt citas ziņas

Iepirkumu likums apiets, izmantojot valsts Elektronisko iepirkumu sistēmas jeb EIS robu. Sistēmas ”e-pasūtījumi” IT jomā atļauj iestādēm bez konkursa pirkt konsultācijas un programmu pielāgošanas pakalpojumus.

Šis rīks paredzēts, lai iestādēm nebūtu jārīko iepirkums, ja nepieciešami vien daži desmiti vai simti stundu programmētāju darba. Rīgas dome sistēmā nopirkusi 96 000 stundu.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.