Latvijā
Rīga

FOTO: Rīgas domes priekšsēdētājs: Neatkarīga valsts ir mūsu katra atbildība0


Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs piedalās ziedu nolikšanā pie Brīvības pieminekļa
Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs piedalās ziedu nolikšanā pie Brīvības pieminekļa
Publicitātes foto

(Plkst.13.30 pievienota foto galerija)

Neatkarīga valsts ir mūsu katru atbildība, jo mēs katrs to veidojam ar savu darbu, attieksmi un domām, šodien Rīgas domes svinīgajā sēdē uzrunā teica Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR).

Bez RĪgas nav Latvijas, bez Latvijas nav Rīgas

“Rīga ir Latvijas galvaspilsēta un šeit pirms 101 gada ir dzimusi neatkarīga Latvijas Republika – bez Rīgas nav iedomājama Latvija, un otrādi – bez Latvijas nav arī Rīgas,” teica Burovs.

Viņš norādīja, ka ar svinīgām uzrunām vienmēr ir liela iespēja ieslīgt banalitātēs vai pārlieku lielā patosā. “Centīšos no tā izvairīties, lai gan tieši banālas lietas, cieņa un mīlestība, ģimeniskums, sirds siltums bieži vien patiesībā ir tas vērtīgākais,” teica Rīgas mērs.

Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs piedalās ziedu nolikšanā pie Brīvības pieminekļa

Mēs veidojam savu valsti

Burovs uzsvēra, ka neatkarīga valsts ir mūsu katru atbildība, jo mēs katrs ar savu darbu, attieksmi un domām veidojam valsti.

“Mēs ievēlam valsts vadītājus, mēs arī pēc tam tos vadītājus lamājam, retāk slavējam. Patiesībā pilnīgi viss, ko mēs darām, dzīvojot Latvijā, rezultējās tajā, kāda ir mūsu valsts,” teica Burovs.

Viņš piebilda, ka arī vadīt neatkarīgas Latvijas galvaspilsētu ir liela atbildība.

“Mums, Rīgas domes deputātiem, ir lieliska iespēja strādāt, pieņemt pareizos lēmumus, padarot mūsu galvaspilsētu arvien varenāku, skaistāku, ekonomiski stabilāku,” teica Burovs, piebilstot, ka viss, ko domes deputāti dara ietekmē ne tikai šodienu un rītdienu, bet arī to, kāda būs Rīga daudzus gadus vēlāk.

Saistītie raksti
Mums ir jāmīl sava valsts un sava pilsēta, un tikai tad mēs varēsim pieņemt labākos lēmumus gan darot savus darbus, gan ikdienas dzīvē, teica Burovs.

Jāmācās mīlēt un cienīt

Rīgas mērs arī norādīja, ka mums ir jāmācās mīlēt. “Prasme mīlēt un cienīt ir tas, ko iemācāmies ģimenē – mācīsim mūsu bērnus mīlēt un redzēt pozitīvas lietas dzīvē un valstī. Lai tas izdotos, mums arī pašiem, protams, ir jāmīl Latvija un jāspēj saskatīt labo, pozitīvo, priecīgo,” uzsvēra Burovs.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.