foto: HK “Rīga”

“Rīgas” hokejisti MHL sezonu sāk ar “sauso” zaudējumu 0

Pievieno LA.LV

Latvijas komanda “Rīga” trešdien ar “sauso” zaudējumu iesāka Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) jauno sezonu.

Veselam
Vairogdziedzera problēmas vispirms parādās sejā: neignorējiet šos simptomus 1
Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
“Putins Madonā?” Cilvēki nespēj noticēt savām acīm, ieraugot ko ļoti mulsinošu pirms Līgo svētkiem
Lasīt citas ziņas

“Rīga” savā laukumā ar rezultātu 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) piekāpās Piejūras novada “Taifun” komandai.

Vairāk nekā pusi no spēles rīdzinieki nosargāja savu vārtus neskartus, bet otrā perioda 12.minūtē bija spiesti kapitulēt pirmo reizi mačā. Sešas minūtes vēlāk “Taifun” dubultoja savu pārsvaru, bet trešo reizi ripa mājinieku vārtos ielidoja trešā perioda trešajā minūtē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīt abas komandas tiksies atkārtoti, bet svētdien un pirmdien Rīgā viesosies Habarovskas “Amurskije Tigri” vienība.

Kā vēstīts, pagājušajā nedēļā “Rīgas” komandu atstāja pamatvārtsargs Jānis Voris, kurš karjeru turpinās kādā no Ziemeļamerikas jauniešu līgām.

Komandas galvenais treneris šajā sezonā būs Aigars Cipruss, kurš amatā nomainījis Ronaldu Ozoliņu. Ciprusa palīgs būs Raimonds Vilkoits, kurš šo amatu ieņēma arī iepriekšējā sezonā.

Pirmajās piecās sezonās “Rīgas” komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās trīs sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.