Foto: Karīna Miezāja

Rīgas lidostā sadūmojuma dēļ no lidmašīnas evakuēti 18 cilvēki 2

Pievieno LA.LV

Rīgas lidostā sadūmojuma dēļ no lidmašīnas evakuēti 18 cilvēki, aģentūra LETA noskaidroja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Kulbergs ir noskaities uz Latvijas Bankas ekspertiem: “Es vispār biju mēms, es neticēju, ka Latvijas Banka spēj kaut ko tādu iedomāties”
RAKSTA REDAKTORS
Četras dienas ar mirušu mazuli zem sirds! Jeb stāsts par Ričardu, kuram vajadzēja piedzimt Kuldīgas slimnīcā
Mājas
Suns laiza seju vai enerģiski luncina asti? Dzīvnieka reakciju saimnieki ne vienmēr iztulko pareizi
Lasīt citas ziņas

Īsi pirms plkst.13 VUGD saņēma informāciju, ka vienā no lidmašīnām, kas nosēdās lidostā, bija pamanīts neliels sadūmojums.

No lidmašīnas evakuēti 18 cilvēki. Apdraudējuma notikuma vietā nav un VUGD palīdzība notikuma vietā vairs nav nepieciešama.

CITI ŠOBRĪD LASA

Starptautiskās lidostas “Rīga” pārstāve Ilze Salna aģentūrai LETA norādīja, ka lidostā bija izsludināta standarta procedūra, lai sagaidītu “Finnair” gaisa kuģi, kas lidoja no Viļņas uz Helsinkiem, paaugstinātas gatavības režīmā.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.