Foto – LETA

Rīgas Sniega parks vilina izbaudīt ziemas priekus 0

Pievieno LA.LV

No 3.janvāra “Mežaparka” Lielās estrādes teritorijā darbu uzsācis “Rīgas Sniega parks”, kurā varēs nodoties kameršļūkšanas, slidošanas un distanču slēpošanas priekiem, informē pašvaldībā.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
“Tā bija briesmīga sajūta!” Jaunā māmiņa sašutusi par piedzīvoto Rīgas Dzemdību namā 21
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Lasīt citas ziņas

Darba laiks no otrdienas līdz piektdienai ir plkst. 15:00 – 21:00, sestdienās un svētdienās plkst. 11:00 – 21:00, pirmdienās – slēgts. Ieeja – pa estrādes vārtiem Nr. 5.

Pirmajās “Rīgas Sniega parka” darbības dienās slidošanas inventāra nomas punkts nedarbosies. Lūdzam apmeklētājus šai laikā nākt ar savām slidām! Apmeklētājiem ar savu inventāru slidotava šobrīd un turpmāk pieejama bez maksas! Tāpat distanču slēpošanas trases izmantošana ir bez maksas.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Rīgas Sniega parka” darba laikā estrādes teritorijā apskatāmi arī SIA “Rīgas meži” vides objekti – “Egļu labirints” un “Ziemassvētku Betlēmes stāsts”. “Rīgas Sniega parku” organizē SIA “Cīruļkalns – atpūtas bāze” sadarbībā ar SIA “Rīgas meži”.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.