LETA

Rīgas valsts 2. ģimnāzijas direktora amatam izvēlēts Guntis Vasiļevskis 1

Rīgas valsts 2. ģimnāzijas direktora amatam izraudzīts Guntis Vasiļevskis, bet hokeja skolas “Rīga” direktora amatā plānots iecelt Kārli Ventu, informē Rīgas domē.

Kokteilis
Jaunavām – trakulīga ballīte, Auniem – izšķiroša saruna: kas gaidāms brīvdienās katrai horoskopa zīmei
“Lēmums iebraukt grāvī bijis apzināts.” Atklājas jaunas detaļas par negadījumu uz Ventspils šosejas
“Viss mainījies – Ķīnas raķetes atlūzas visdrīzāk kritīs tieši Latvijā!” Lietuvas gaisa satiksmes kontrolieri brīdina, bet latvieši ir mierīgi 26
Lasīt citas ziņas

Pašvaldībā klāsta, ka ceturtdien Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja akceptēja lēmumprojektus par izglītības iestāžu direktoru iecelšanu amatā.
 
Vasiļevskis līdz šim ir bijis Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Valsts izglītības satura centra vadītājs. Savukārt Kārlis Vents jau aptuveni gadu veic hokeja skolas “Rīga” direktora pienākumus.
 
Abu skolu direktori izvēlēti konkursā, viņu kandidatūras ir saskaņotas ar IZM. Galīgo lēmumu par jauno direktoru iecelšanu amatā pieņems Rīgas dome.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.