Rīgas Zooloģiskā dārza lūsēni – Demija un Rems.
Rīgas Zooloģiskā dārza lūsēni – Demija un Rems.
Publicitātes foto

Rīgas zooloģiskajā dārzā sāksies Ziemas naktis 5

No šodienas Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā sāksies pasākums “Ziemas naktis”, aģentūru LETA informēja zooloģiskā dārza Informācijas dienests.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
Vācu policijas auto Latgalē satrauc iedzīvotājus – kas īsti notiek? 2
Receptes
Kuru zivi nedrīkst ēst kopā ar ādu: eksperts nosauc sugas un brīdina par sekām
“Oficiāli neviens neko neaizliedz.” Krievijā strauji izdziest viena no sievietes galvenajām pamattiesībām
Lasīt citas ziņas

Rīgas zooloģiskā dārza ierastās kases darba laika beigas no plkst.16 pārceltas uz plkst.19, ļaujot pastaigu pa zoodārzu baudīt līdz pat plkst.21.

Zooloģiskajā dārzā skaidroja, ka no tumsas aizsega iznirušie Amūras tīģeri Augusts vai Taiga un Āfrikas lauvēnu rotaļas Rīgas mēnessgaismā neesot vienīgais pārsteigums, ko baudīt vēlā pastaigā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ik vakaru plkst.19.30 no Somijas tundras vesto ķērpju vakariņas baudīs ziemeļbriedis Elmo ar savu briedeņu saimi. Deviņus gadus vecajam Elmo šie, visticamākais, ir vislielākie ragi mūžā, un to svars ir tuvu desmit kilogramiem, bet pēc to nomešanas, jau pavasarī, atkal parādīsies jauno ragu aizmetņi.

Zooloģiskais dārzs strādā zaļajā drošības režīmā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.