Timura Subhankulova foto

Rīko konkursu par skaistāko un precīzāko tautastērpu 2

Lai veicinātu tradīcijām atbilstošu tautas tērpu darināšanu un valkāšanu, rosinātu interesi par sava novada tautas tērpu, tā komplektēšanas iespējām atbilstoši vēsturiskajai patiesībai, Vecpiebalgas novada Dome sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru (LNKC) rīko Voldemāra Cīruļa piemiņas balvas latviešu tautas tērpu konkursu, LA.lv uzzināja LNKC.

Krimināls
VIDEO. “Lūdzu, lūdzu, nezvaniet policijai!” Latvieši saviem spēkiem Rīgā aiztur indieti, kurš izmanto 14 gadus jaunu meiteni 242
Kokteilis
Uz šiem “grābekļiem” kāpsi tik ilgi, kamēr iemācīsies: kāda ir katrā mēnesī dzimušo dvēseles mācība?
Kokteilis
19. marts satricinās piecas zodiaka zīmes – kas gaidāms?
Lasīt citas ziņas

Konkursa rīkotāji ar tā palīdzību cer veicināt tradīcijām atbilstošu tautas tērpu darināšanu un valkāšanu, kā arī rosināt latviešu tautas tērpu valkātājus un darinātājus veidot sava novada tradicionālo tautas tērpu atbilstoši saglabātajām vēsturiskajām liecībām.

Konkurss notiks vairākās grupās. Tiks izvēlēts labākais Piebalgas novada tautas tērps, precīzākais un rūpīgākais pašdarinātais tautas tērps, labākais autoru kolektīva veidotais tautas tērps, kā arī labākais no iepriekšējām paaudzēm mantotais tradicionālai tautas tērps vai tā daļas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Atsevišķi tiks pasniegta Voldemāra Cīruļa piemiņas balva.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.