Sports
Futbols

Ronaldu jau Rīgā, Portugāle rezervē visu viesnīcu un restorānu10

foto: EPA/LETA

Trešdien Rīgā ieradīsies Eiropas čempionvienība futbolā Portugāle, bet tās lielākais spīdeklis Krištianu Ronaldu saskaņā ar Latvijas izlases pārstāvju teikto ielidoja jau vakar pa taisno no Madrides.

Portugāles izlase Rīgā ielidos šovakar 21.00 un dosies prom uzreiz pēc spēles naktī uz sestdienu. Komanda apmetīsies pieczvaigžņu viesnīcā “Radisson Blu Ridzene Hotel”. Ronaldu bez stingra sportiskā režīma ievēro arī īpašu diētu un ir pasaules populārākais sportists. Tas uzliek zināmas prasības un standartus izmitināšanai, drošībai, loģistikai. Kādi tie ir, iesaistītās puses runā negribīgi. Viesnīcas pārstāvis Andrejs Gavars norādīja, ka uz šīm divām dienām restorāns ir pilnībā rezervēts Portugāles izlasei un cilvēki no malas nevarēs ieiet paēst. Arī faktiski visi viesnīcas numuri ir norezervēti viesu komandai un šajā laikā papildus uzturēsies tikai daži pastāvīgie klienti. “Parasti sporta komandām nav nekādas īpašas prasības, pie mums savulaik apmetās, piemēram, Nīderlandes futbola izlase,” sacīja Gavars, piebilstot gan, ka paredzēta tikšanās ar Portugāles izlases vadību un tad, iespējams, tiks izvirzīti kādi papildus nosacījumi.

Portugāles izlases preses sekretārs Onofre Košta “LA” norādīja, ka komandai nav īpašu prasību viesnīcai vai ēdināšanai. Vai ir cerība Krištianu Ronaldu redzēt pastaigājamies Rīgas ielās? “Spēlētāji un treneri parasti nedodas apskatīt pilsētu,” Košta atbildēja noliedzoši.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) projektu un marketinga nodaļas vadītājs Maksims Raspopovs pastāstīja, ka viesu komandas pašas izvēlas, kurā viesnīcā dzīvot, bet mājinieku pusei jānodrošina loģistika – nokļūšana no lidostas viesnīcā, uz treniņu, atpakaļ. Sagaidāms, ka lidostā Portugāles izlases zvaigznes izmantos parasto izeju, jo tā darījušas arī citas futbola lielvalstis. Komandas autobusa pārvietošanās notiek policijas eskorta pavadībā – arī tā ir ierasta prakse. Par papildus drošības nepieciešamību lemjot Valsts policija. Portugāles izlasei līdzjutēju Rīgā nebūšot, līdz ar to šo maču nevar uzskatīt par augsta riska spēli. “Skonto” stadionā esot veikts kosmētiskais remonts komandu un tiesnešu ģērbtuvēs, kā arī VIP telpās, bet tā bijusi futbola kluba “Riga” iniciatīva un nav saistīta ar šo lielo maču.

Saistītie raksti

Nīderlandes izlases pirmsspēles treniņu 2015. gadā varēja apmeklēt arī līdzjutēji, viņu lielākās zvaigznes piekrita nobildēties un sniegt autogrāfus. Portugāļi nav tik atvērti, fani treniņā netiks ielaisti un pie Eiropas čempionu zvaigznēm piekļūt būs problemātiski, ja ne neiespējami.

Plašāku materiālu par Krištianu Ronaldu odiozo personību lasiet laikraksta “Latvijas Avīze” trešdienas numurā.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.