Foto – AFP/LETA

Ronaldu pēc Jēzus vecuma sasniegšanas fenomenālā formā 0

Spānijas futbola granda Madrides “Real” līderis Krištianu Ronaldu 5. februārī svinēja 33. dzimšanas dienu un kopš tā laika laukumā bijis neticami labs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – melns, Lauva – balts: neveiksmīgākā krāsa katrai zodiaka zīmei
Kokteilis
Šajos 4 datumos piedzimst cilvēki ar augstu IQ: kuri numerologu vērtējumā ir tie gudrākie?
Kokteilis
Kādā mēnesī dzimusi tava mīļotā sieviete – tāda arī būs kopdzīve ar viņu!
Lasīt citas ziņas

Portugāļa kritiķi ap gadu miju izteicās, ka viņa laiks ir pagājis, tomēr futbolists joprojām turpina būt lielisks. Pēc dzimšanas dienas viņš guvis vārtus visās 13 spēlēs – 21 reizi pretinieku vārtsargu pārspējis pats, tāpat arī izdarījis četras rezultatīvas piespēles.

Nupat Madrides derbijā pret “Atletico” Ronaldu guva savus 650. vārtus karjerā, spēlei noslēdzoties neizšķirti 1:1. Spānijas čempionātā tituls šosezon nesanāks, bet UEFA Čempionu līgā ir labas iespējas, ar vienu kāju “Real” jau ir pusfinālā, jo pirmajā ceturtdaļfināla duelī pārspēja Turīnas “Juventus” viesos ar 3:0.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.