Foto: Timurs Subhankulovs

Ropažu novada domē pie kāda pašvaldības darbinieka ieradies KNAB 11

Pievieno LA.LV

Ropažu novada domē šodien ieradušies Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki, aģentūrai LETA apstiprināja Ropažu novada domes priekšsēdētāja Vita Paulāne (LA).

Kalpos teju mūžīgi: vācu eksperti nosaukuši 12 uzticamākos auto modeļus ar 200 000 km nobraukumu 57
Veselam
Ko ēst, lai uzturētu savas nieres lieliskā stāvoklī: 9 visnoderīgākie pārtikas produkti
Pensionāriem atpūta pie ezera beidzas letāli – tiek uzskatīts, ka viņus nonāvējis lācis 7
Lasīt citas ziņas

Politiķe norādīja, ka KNAB pārstāvji ieradušies pie kāda pašvaldības darbinieka. Citas informācijas domes priekšsēdētājai neesot.

KNAB darbinieki domes pārstāvjiem paziņojuši, ka par šo situāciju informāciju plašsaziņas līdzekļiem var sniegt tikai pats KNAB.

CITI ŠOBRĪD LASA

KNAB aģentūrai LETA apstiprināja, ka šodien iepriekš sākta kriminālprocesa ietvaros veic kriminālprocesuālās darbības. Kriminālprocess sākts 2022.gada 24.oktobrī aizdomās par kukuļdošanu, kukuļņemšanu un kukuļņemšanas atbalstīšanu.

KNAB sniegs plašāku informāciju par kriminālprocesu un tajā iesaistītajām personām, tiklīdz tas nekaitēs izmeklēšanas interesēm, paziņoja birojā.

Aculiecinieki aģentūru LETA sākotnēji informēja, ka tiesībsargi esot ieradušies Ropažu novada pašvaldības ēkās gan Ulbrokā, gan Garkalnē.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.