Publicitātes foto

Rošīna Mērfija šovasar koncertēs Viļņā 0

Pievieno LA.LV

Britu dziedātāja un stila ikona Rošīna Mērfija (Roisin Murphy) 11. jūnijā uzstāsies Viļņā, Kalna parka brīvdabas estrādē. Tas būs mūziķes vienīgais koncerts Baltijā.

Ja tavs auto nav šajā sarakstā, tu par degvielu pārmaksā katru dienu! Visekonomiskāko automašīnu tops
Cilvēkstāsts
“Mājās es neraudu…” Inese Supe turpina savu cīņu, bet šonedēļas vizīte pie ārsta nesusi skumjas aizdomas
Kokteilis
Sievietēm, kurām piemīt kāda no šīm 10 īpašībām, bieži ir lemts palikt vienām
Lasīt citas ziņas

Dziedātāja Viļņā koncertēs sava jaunākā albuma “Hairless Toys” popularizēšanas koncerttūres ietvaros. Ieraksts tapis pēc astoņu gadu pauzes, un mūziķe koncertā izpildīs gan jaunāko materiālu, gan hitus no iepriekšējiem albumiem, tostarp “Moloko” dziesmas.

Pateicoties savai īpašajai balsij, Rošīna Mērfija tiek uzskatīta par vienu no neparastākajām vokālistēm mūzikas pasaulē. 2004. gadā viņa ierakstīja albumu “Ruby Blue”, 2006. gadā “Overpowered”, bet šogad, pēc ilgāka pātraukuma, izdos savu jaunāko darbu – “Hairless Toys”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dziedātāja atklāj, ka ilgi gaidītajam albumam par iedvesmu kalpojusi režisores Dženijas Livingstones (Jennie Livingston) dokumentālā filma “Paris Is Burning”, kas veltīta Ņujorkas underground kultūrai 80. gados. “Arī albumā es centos radīt šo mazo pasaules sajūtu, kas ļauj justies piederīgam noteiktai domugrupai, kas mīl tieši tādu pašu mūziku kā tu pats,” jauno albumu raksturo Rošīna Mērfija.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.