Rubenim ceturtā vieta Eiropas čempionātā 0

Latvijas kamaniņu sportists Mārtiņš Rubenis svētdien Siguldā notikušajā Eiropas čempionātā ierindojās ceturtajā vietā.

Dzimšanas gada pēdējā ciparā slēpjas svarīgs vēstījums – piederība stihijai 4
Tavars: “Bailēs no militāriem draudiem pietiekoši situētas ģimenes pieņem lēmumu pārcelties tālāk no iespējamās frontes līnijas”
Ne vienmēr uzreiz jāķeras pie medikamentiem: 10 produkti, kas palīdz atbrīvoties no sāpēm

Rubenis divus braucienus veica 1:36,363 minūtēs, no uzvarētāja itālieša Armīna Cīgelera, kurš par Eiropas čempionu kļuva trešo reizi, atpaliekot par 0,450 sekundēm. No pjedestāla Rubeni šķīra mazliet vairāk kā desmitdaļa. Otrais vācietis Johanes Ludvigs, bet trešais itālis Dominiks Fišnallers.

Citiem Latvijas sportistiem tik labi neveicās. Inārs Kivlenieks Eiropas čempionāta ieskaitē palika 13. vietā, Kristaps Mauriņš – 17., bet Artūrs Dārznieks – 21.

Vēlāk svētdien risināsies stafetes sacensības.

Šis bija arī Pasaules kausa devītais, noslēdzošais posms. Kopvērtējumā Rubenis ierindojās 13. vietā, Kivlenieks bija 17., Mauriņš – 19., ber Dārznieks – 42.

Interesanti, ka Eiropas čempionāts Siguldā risinājās arī 2010. gadā un arī toreiz Rubenis bija ceturtais.