Latviešu aktrise Zane Jančevska dažādos laikos

Runā, ka saistībā ar vakcinēšanos, no darba Nacionālajā teātrī var tikt atbrīvotas divas populāras aktrises 193

Pievieno LA.LV

Žurnāls “Kas Jauns” vēstī, ka dažām lomām, kuras Nacionālā teātra izrādēs līdz šim atveidoja aktrises Marija Bērziņa un Zane Jančevska, tiekot meklētas un gatavotas aizstājējas. Baumo, ka šīs pārmaiņas abas aktrises skārušas tamdēļ, ka viņas nav vakcinējušās pret Covid-19.

Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
Kokteilis
Ja Līgo ballītē satiktos pa vienam no katras zodiaka zīmes – ko kurš darītu? Auns pie ugunskura ierastos pirmais un paliktu pēdējais
Kokteilis
Ralfs Eilands paceļ daudziem sāpīgu tēmu: “Vajadzētu tādus pārtikas veikalus, kuros Līgo dziesmas skanētu tikai 23. un 24. jūnijā”
Lasīt citas ziņas

Žurnāls vēstī, ka teātrim pietuvinātas personas apliecinājušas – visticamāk tas viss patiešām noticis tāpēc, ka teātra vadība nav spējusi ar aktrisēm vienoties vakcinācijas jautājumos.

Aktrise Marija Bērziņa dažādos laikos
CITI ŠOBRĪD LASA

“Kas Jauns” esot sazinājies ar aktrisi Mariju Bērziņu un viņa atklājusi, ka tikai vienai izrādei viņas lomai tiekot meklēta aizstājēja, jo līdz noteiktam brīdim aktrise neesot varējusi vakcinēties. Savukārt sarunā ar Zani Jančevsku nekādas atbildes iegūt neesot izdevies. Aktrise, izdzirdot jautājumu par vakcinēšanos pret Covid-19 vīrusu, esot atbildējusi, ka šobrīd viņai par to nav laika runāt.

Atgādināsim, ka aktrise Sigita Pļaviņa šī gada vasarā tika atbrīvota no darba Liepājas teātrī un tagad viņa iesniegusi tiesā prasību – atjaunot viņu darbā un izmaksāt viņai morālo kompensāciju 10 000 eiro apmērā. Izdevumam “Kurzemes vārds” viņa nenoliedza, ka konflikts ar Liepājas teātra valdes priekšsēdētāju Herbertu Laukšteinu samilzis vakcinācijas dēļ.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.