AFP/LETA

“Sabres” aizmaina līderi 0

Zemgus Girgensona pārstāvētā NHL vienība Bufalo “Sabres” savu uzbrukuma līderi Tomasu Vaneku aizmainījusi uz Ņujorkas “Islanders”.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Festivāla “Summer Sound” apsargs nogāž gar zemi jaunieti un ar kāju iesper tam pa seju 101
Veselam
Šis virtuves produkts, ko izmanto daudzi, var izraisīt jauna veida gripu vai lēnām mūs nogalināt
“Nezinu, vai šo meiteņu vecāki vispār zina par šādām aktivitātēm…” Sieviete brīdina par bīstamu tendenci, kas strauji izplatījusies bērnu vidū
Lasīt citas ziņas

Pretī “Sabres” saņēma uzbrucēju Metu Moulsonu, kā arī nākamā gada drafta pirmās kārtas izvēles tiesības un 2015. gada draftā otrās kārtas izvēli.

Vaneks ar šosezon 13 spēlēs nopelnītiem deviņiem punktiem (4+5) bija “Sabres” rezultatīvākais spēlētājs. Kopā viņš “Sabres” vienībā kopš 2005.gad piedalījies 598 regulārā čempionāta mačos, gūstot 254 vārtus un iekrājot 243 rezultatīvas piespēles. 

CITI ŠOBRĪD LASA

Vaneks kopā ar Stīvu Otu šogad pildīja “Sabres” kapteiņa funkcijas.

Moulsons šosezon 11 mačos iekrājis deviņus punktus (6+3), bet kopumā NHL aizvadītajās 328 spēlēs izcēlies ar 120 vārtiem un 107 rezultatīvām piespēlēm.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.