Foto: Pixabay.com

Saimnieka acu priekšā nozog motociklu 0

Vakar, 27. augustā, pirms pusnakts Valsts policija saņēma izsaukumu no kāda Salaspils novada iedzīvotāja, kurš ziņoja par 2018. gada izlaiduma motocikla “Aprilia” zādzību no savas privātmājas teritorijas. Noskaidrots, ka cietušais zādzības brīdī bija atradies savā mājā. Uz brīdi izejot ārā, viņš savā teritorijā bija manījis nepiederošu personu, kura tobrīd devusies prom. Tikai pēc mirkļa apskatot savas privātmājas nožogoto teritoriju, viņš konstatējis motocikla pazušanu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Saņemot informāciju par notikušo, notikuma vietā nekavējoties ieradās Valsts policijas Salaspils iecirkņa policisti, kuri uzsāka veikt operatīvos meklēšanas pasākumus. Meklēšanā tika iesaistīts arī Valsts policijas kinologs ar dienesta suni, Ceļu policija un Salaspils novada pašvaldības policija. Izmantojot apmācītā policijas suņa palīdzību, sekojot motociklam pa pēdām, pāris kilometru attālumā no zādzības vietas Salaspils novada lauku teritorijā likumsargi pamanīja jaunu vīrieti ar zagto motociklu.

Aizdomās par zādzību viņš tika aizturēts un nogādāts policijas iecirknī.
CITI ŠOBRĪD LASA

Noskaidrots, ka viņš dzimis 2000. gadā un jau iepriekš vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par transportlīdzekļa zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pašreizējā informācija liecina, ka motocikls, iespējams, ticis izstumts pa neaizslēgtajiem privātmājas vārtiem. Kādu brīdi vīrietis to stūmis, pēc tam viņam izdevies motociklu iedarbināt un aizbraukt.

Aizturētais šobrīd atrodas izolatorā, un policija ir atguvusi zagto motociklu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.