Foto: Pexels

Sajūti dzīvē ienākam pavasari! Horoskops no 21. marta līdz 3. aprīlim 0

Auns

Auns jutīs spēku izsīkumu, un būs sajūta, ka ir jāpieliek dubulta piepūle, lai tiktu galā ar ikdienas darbiem. Šā iemesla dēļ Auns ātri aizsvilsies par sīkumiem un dusmosies, ja kāds no viņa pieprasīs aktīvi rīkoties. Tāpēc ieteicams jau laikus padomāt par iespēju atpūsties un atslābināties. Vēlams stiprināt imūnsistēmu, vairāk uzturēties svaigā gaisā un lietot vitamīnus. Nav ieteicams doties ceļojumā.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
Vampīrs, donors vai mags – kāds ir tavs enerģētiskais tips?
Lasīt citas ziņas

Vērsim nāksies būt pret sevi godīgam un sev nemelot. Jāklausa savai intuīcijai un modri jāseko līdzi apkārt notiekošiem procesiem. Šķietamie sīkumi šobrīd jau nākamajā mēnesī var pārvērsties par problēmu. Ja viens nespējat rast risinājumu kādai situācijai dzīvē, droši vērsieties pēc palīdzības – jūs to saņemsiet. Labvēlīgs laiks atpūtai kopā ar draugiem. Iespējama jauna iepazīšanās vai negaidīta tikšanās.

Dvīņi

Dvīņi izjutīs spriedzi, un tas atstās iespaidu uz garastāvokli. Daudz kas būs jāpaspēj, bet ne viss ritēs, kā iecerēts. Radīsies sajūta, ka apkārtējie domā tikai par sevi un Dvīņus pat neievēro. Lai atbrīvotos no nomāktības sajūtas, vēlams koncentrēties uz svarīgāko un tikties ar pozitīvi noskaņotiem cilvēkiem. Jācenšas izvairīties no steigas, jo pastāv risks kļūdīties. Iespējamas problēmas ar transporta līdzekļiem.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Vēzis sajutīs savā dzīvē ienākam pavasari. Galvenais tagad tikai atturēties no steigas un kardinālām pārmaiņām vai rīcības. Viss rit savu gaitu, un situācija pakāpeniski mainās uz labu. Šobrīd svarīgākais ir noteikt savas prioritātes un mērķus un pie tiem arī turēties. Aprīļa sākumā jābūt piesardzīgiem naudas darījumos, jo pastāv risks pārmaksāt vai tikt apkrāptiem. Darījumiem labvēlīgāks laiks būs marta beigās.

Lauva

Lauvai, pirms ko iesākt, viss rūpīgi jāizvērtē. Marta beigās Lauvai jābūt piesardzīgai, jo ir iespējami zaudējumi. Risks riskēšanas pēc neattaisnosies, jo dzīve prasa būt godīgam pret sevi un citiem. Aprīļa sākumā situācija mainīsies un uzsmaidīs veiksme. Apkārtējie jūs novērtēs un cienīs tieši tik daudz, cik jūs cienāt pats sevi. Ne vienmēr uzvar tie, kas ir pirmie vai agresīvāki, bet gan tie, kas ir gudrāki.

Jaunava

Jaunavas sajutīs diskomfortu savā dzīvē. Šobrīd maz var ko mainīt, tāpēc pats pareizākais būtu veltīt laiku savas veselības nostiprināšanai vai pašizglītībai. Iepazīstot sevi, cilvēks daudz labāk spēj izprast to, kas un kāpēc notiek viņa dzīvē. Jāizvairās no pesimistiski noskaņotiem cilvēkiem. Labvēlīgs laiks ceļošanai vai kultūras pasākumu apmeklēšanai. Nav ieteicams slēgt līgumus un kārtot dokumentus.

Svari

Svariem būs vajadzīga dzīves pieredze un gudrība, lai spētu uzturēt harmoniju partnerattiecībās kā mājās, tā arī darbā. Ieteicams izvairīties no lielākas naudas summas tērēšanas un spontānas, nepārdomātas rīcības. Marta beigās jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz ceļiem. Labvēlīgs periods darījumiem ir līdz marta vidum. Var sevi palutināt ar vakariņām kādā labā restorānā vai SPA procedūrām.

Skorpions

Skorpionam pienācis laiks, lai realizētu savas ieceres. Šajā periodā Skorpions baudīs Fortūnas labvēlību. Tomēr jābūt arī apdomīgam un jākoncentrējas uz galveno savā dzīvē. Ja Skorpions ļausies slinkumam vai vieglprātīgai dzīves baudīšanai, var gadīties, ka nākotnē daudz kas būs jāsāk no sākuma. Piemērots laiks izaugsmei karjerā un profesionālo iemaņu pilnveidošanai. Svarīgi ir labi izgulēties.

Reklāma
Reklāma

Strēlnieks

Spriedzi Strēlnieka dzīvē ienesīs nenoteiktība. Būs pagrūti ko prognozēt nākotnē, jo viss atradīsies mainīgā stāvoklī. Martā jāpārbauda saņemtā informācija un termiņi, jo iespējamas steigā pieļautas kļūdas. Aprīļa sākumā situācija uzlabosies un daudzas lietas sakārtosies. Jācenšas izvairīties no visa veida pārslodzes, jo tas var radīt saspringtas attiecības starp ģimenes locekļiem un darbā ar padotajiem.

Mežāzis

Mežāzim labvēlīgs laiks. Viss ritēs, kā iecerēts, pat atsevišķas aizķeršanās nespēs satricināt viņa iekšējo mieru. Jācenšas izvairīties no pēkšņas, spontānas rīcības emociju iespaidā, tas var radīt zaudējumus vai pārprastas situācijas. Jācenšas uz esošo situāciju paraudzīties plašāk un neieciklēties. Labvēlīgs laiks sevis palutināšanai, iegādājoties jaunu apģērbu, rotaslietas vai apmeklējot skaistumkopšanas salonu.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs baudīs apkārtējo uzmanību. Tomēr, lai attiecības būtu draudzīgas un patīkamas, Ūdensvīram nāksies padomāt par saviem vārdiem. Ieteicams atturēties no citu kritizēšanas vai pavilkšanas uz zoba, jo apkārtējie to var pārprast un uztvert kā aizvainojumu. Labvēlīgs laiks ceļošanai un kultūras pasākumu apmeklēšanai. Pārdomāti jāplāno pirkumi, jo var būt neplānoti izdevumi.

Zivis

Zivis pakāpeniski sajutīs enerģijas un prieka atgriešanos dzīvē. Ja ieklausīsies savā sirdī un intuīcijā, tad atradīs pareizos risinājumus situācijām, kur ne viss notiek, kā plānots. Naudas lietās iespējama kavēšanās, tāpēc vēlams atturēties no neplānotiem tēriņiem. Šis laika periods labvēlīgs jaunu mērķu izvirzīšanai un sava redzesloka paplašināšanai. Nav ieteicams sākt kaut ko jaunu un slēgt līgumus.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.