Publicitātes foto

Salaspilī būs sezonas noslēguma gadatirgus un putnu diena 0

Tirgū Salaspilī 4. oktobrī apmeklētāji varēs papildināt rudenī stādāmo koku un krūmu krājumus, iegādāties rudens veltes un uzzināt vairāk par dārza spārnotajiem iemītniekiem, informē Nacionālajā botāniskajā dārzā.

Reklāma
Reklāma
“Redzam, ka Krievija ir nopietni noskaņota!” Lietuvieši pēc incidenta Baltijas jūrā pieprasa NATO reakciju. Kāpēc latvieši klusē? 200
Kokteilis
Īsi pirms Eirovīzijas pusfināla viss mainās! Bukmeikeri sniedz pretējas prognozes par “Tautumeitu” izredzēm 14
Viņam ir ko teikt! Tramps pārsteidz ar reakciju uz Putina neierašanos Turcijā
Lasīt citas ziņas

Vairāk nekā pussimts tirgotāju no pulksten 8 līdz 16 Nacionālajā botāniskajā dārzā (NBD) piedāvās dekoratīvo un augļu koku, ogulāju un ziemciešu stādus. Būs arī magnolijas un Virdžīnijas sniegpārsliņu koki. Pašaudzētus augļus, ogas un dārzeņus aicinās iegādāties mazpulki.

Latvijas Ornitoloģijas biedrība Eiropas putnu vērošanas dienu ietvaros ar Latvijas Vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu sagādājusi iespēju no pulksten 9 doties ornitologa Andra Avotiņa jr. vadītās gājputnu iepazīšanas ekskursijās. Pēc stundas darbnīcā varēs izgatavot putnu būrīšus. Pulksten 13, tos izvietojot, ornitologs rādīs, kā tas pareizi darāms, un skaidros, kādus mitekļus kuru sugu putni iecienījuši.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vēl pirms tam – pulksten 12 – A. Avotiņš jr. stāstīs par Latvijā sastopamajām pūcēm un to slepenajiem ieradumiem. Būs iespējams iegādāties arī spārnaiņiem veltītas grāmatas un suvenīrus. Ekskursiju sākumlaikā interesentu pulcēšanās paredzēta pie čūskegles tirgus laukuma centrālajā daļā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.