“Saldus iluminācijas” 0

Pievieno LA.LV

J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā atvērta abstrakcionistes Īras Rozentāles personālizstāde “Īra Rozentāle. Saldus iluminācijas”, kas ir veltījums izcilajam latviešu gleznotājam Janim Rozentālam viņa 147. dzimšanas dienā (18. martā).

Kokteilis
cilvēks pats var zināt, ka viņam “uzlikta ļaunā acs”? Piecas pazīmes, kurām ezotēriķi piešķir lielu nozīmi
Lietuvā izsludina valsts mēroga ārkārtējo situāciju
RAKSTA REDAKTORS
Varbūtība ir augsta… Pabriks, balstoties uz savu pieredzi augsta līmeņa sarunu vešanā, izsaka versijas par CIP direktora lidojumu uz Maskavu
Lasīt citas ziņas

Izstādes nosaukums smelts mākslinieces pieejā te izstādītajiem darbiem – tie ir Saldū smeltu emociju, iedvesmas un atklāsmju uzplaiksnījumi. Gleznotāja līdz šim aktīvi piedalījusies mākslas plenēros, viņas darbi iekļauti kā Latvijas un ārvalstu muzeju krājumos, tā arī privātkolekcijās pasaulē.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.