foto: fivb. org

Samoilovs startēs kopā ar Tomu Šmēdiņu 0

Latvijas pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs nākamnedēļ Pasaules kausa “Open” sērijas posmā Katarā piedalīsies ar Tomu Šmēdiņu, komanda vēsta sociālajos tīklos.

Reklāma
Reklāma
Ukraiņi pārraksta kara vēsturi – šo gadījumu analizē militāristi visā pasaulē. Vai tā ir revolūcija militāro tehnoloģiju jomā?
Makrons pēc sarunas ar Trampu izvirza ultimātu Krievijai
Putins pazemojis Lukašenko militārās parādes laikā – Baltkrievijas līderis steigšus atstāj Maskavu
Lasīt citas ziņas

Samoilovs pēdējās divas sezonas spēlē kopā ar Toma jaunāko brāli Jāni, kurš šajā posmā nepiedalīsies ģimenes apstākļu dēļ. Oktobrī Samoilovs un Toms Šmēdiņš kopā trenējās Turcijā.

Šosezon vēl notiks četri “Open” posmi, taču visi ārpus Eiropas un daudzi no pasaules labākajiem duetiem tajos nepiedalīsies, līdz ar to, visticamākais, Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš saglabās pirmo vietu rangā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.