AFP/LETA

Saramotins finišē 190.vietā “Giro d’Italia” trešajā posmā 0

Latvijas riteņbraucējs Aleksejs Saramotins no IAM komandas pirmdien finišēja 190.vietā daudzdienu velobrauciena “Giro d’Italia” trešajā posmā.

Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
Mājas
Latvijas Jumiķu apvienības vadītājs: Latvijā jau ir pirmie gadījumi, kad saules paneļi uz jumta ir aizdegušies paši no sevis
Mūziķis Roberto Meloni palicis bez brokastīm, jo “Bolt” piegādātais ēdiens nepatīkami pārsteidzis: “Es to pārdzīvošu, bet diez vai esmu vienīgais” 33

Par trešā posma uzvarētāju kļuva austrālietis Maikls Metjūss no “Orica GreenEDGE” komandas, kurš 136 kilometrus garo distanci veica trīs stundās 33 minūtēs un 53 sekundēs.

Tikmēr otrajā vietā finišēja itālis Fabio Felīne (“Trek Factory”), bet trešais bija beļģis Filips Žilbērs no BCM vienības.

Vienā grupā ar uzvarētāju finišēja 74 sportisti, kuriem ar austrālieti bija vienāds distances laiks.

Saramotins finišu sasniedza pēc tieši 30 minūtēm, kas Latvijas sportistam deva 190.vietu. Finišā viņš apsteidza vien trīs sportistus, bet divi riteņbraucēji trešajā posmā no sacensībām izstājās.

Pēc trim posmiem velobrauciena kopvērtējumā izvirzījies Metjūss, no kura par sešām sekundēm atpaliek tautietis un komandas biedrs Saimons Klārks. Tikmēr trešais ir vēl viens austrālietis no “Orica GreenEDGE” vienības – Saimons Gerenss, kurš no Metjūsa atpaliek desmit sekundes.

Tikmēr Saramotins ierindojas priekšpēdējā, 192.pozīcijā, no līdera atpaliekot par 44 minūtēm un 38 sekundēm. Kā zināms, pirmajā posmā Latvijas riteņbraucējs kopā ar komandu izcīnīja sesto vietu, bet otrajā finišēja vien 193.pozīcijā.

Kopumā šogad “Giro d’Italia” velobraucienā tiks veikts 21 posms, bet sacensības noslēgsies 31.maijā.

Kāds no Latvijas riteņbraucējiem šajā velobraucienā piedalās pēc trīs gadu pārtraukuma.