Horoskopi un mistika
Horoskopi

Sasteigta rīcība neko labu nesola! Horoskopi 30.martam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Ļoti piemērota diena, lai tiktos ar cilvēkiem un labvēlīgi pavadītu laiku lielākās un mazākās kompānijās. Pirmā dienas daļa būs veiksmīga lielākoties visās jomās, taču otrā dienas daļa sola strīdus un sadzīviskas nepatikšanas. Visas dienas laikā iespējamas problēmas ar tehniku, transportu, datoriem un citām elektroniskām lietām. Cilvēkiem lielākoties būs jauks noskaņojums, kas palīdzēs rast izeju arī no problēmsituācijām.

Auns

Šī diena kā neviena cita der dažādām fiziskajām aktivitātēm, aktīvai atpūtai, pastaigām svaigā gaisā, kā arī – iepirkumiem. Pateicoties planētu izdevīgajam stāvoklim, arī finansiālais nodrošinājums būs drošībā.

Vērsis

Tavs budžets lēni, taču stabili pieaug. Zvaigznes pareģo tev tieši šodien nodibināt izdevīgus kontaktus ar darījuma partneriem. Otrajā dienas pusē iespējami mazi strīdi ar tuviniekiem.

Dvīņi

Neapdomīga un sasteigta rīcība šodien neko labu nesola, turklāt tas tevi novirzīs no ceļa. Esi uzmanīgs lietās, kas saistītas ar naudu, darbā ar dokumentiem un vērtspapīriem.

Vēzis

Pirmā dienas puse būs labvēlīga tiem Vēžiem, kas vēl nav satikuši savu otro pusīti – iespēja iepazīties ar šādu cilvēku ir ļoti liela. Diena savā ziņā var dāvāt dažādas negaidītas lietas. Sapnis, ko tu redzēsi šonakt, piepildīsies pēc četrām dienām.

Lauva

Diena gaidāma patiešām lieliska. Pirmajā dienas pusē jebkuri darbi no tevis prasīs minimālu piepūli, toties rezultāts neliks vilties. Otrā dienas puse var sagādāt ķibeles un strīdus ģimenē. Centies būs saprotošs pret savu partneri, tas jums abiem šodien būs noderīgi un palīdzēs izvairīties no sadzīviskiem strīdiem.

Jaunava

Nekādā gadījumā šodien nekāpies atpakaļ un nepiekrīti kompromisiem – tas tev nesola neko labu. Lieliska diena, lai ceļotu un dotos pārgājienos!

Svari

Šodien tu sajutīsi enerģijas pieaugumu – pirmajā dienas pusē tev gaidāmas dažādas interesantas tikšanās ar cilvēkiem. Otrā dienas daļa sola uztraukumu un nepatikšanas, kas saistītas ar tuvu cilvēku vai bērniem.

Skorpions

Diena sola kā pozitīvas, tā negatīvas tendences. Pirmajā dienas daļā zvaigznes būs labvēlīgas pret taviem plāniem un idejām, tāpēc, ja vien vēlies kaut ko uzsākt un ieplānot, dari to rīta pusē. Otrajā dienas pusē, savukārt, iecerētais vairs nesola iegūt to, ko tu vēlies – visdrīzāk tu piedzīvosi šķēršļus savā ceļā, kā arī dažādas nesaprašanās ar citiem cilvēkiem. Neiesaisties riskantos darījumos un uzmanies no traumām no mājdzīvniekiem. Nedrīkst lietot alkoholu un uzturā – gaļas ēdienus.

Strēlnieks

Nav izslēgts, ka šodien tev būs jādodas ceļā – atpūtas vai darba braucienā, un šī tam ir ļoti piemērota un veiksmīga diena. Neuzticies svešiem cilvēkiem, tie var tev dot nepatiesus padomus!

Mežāzis

Labvēlīga diena harmoniskām ģimenes attiecībām, kā arī laulību slēgšanai un bērniņa ieņemšanai. Nav izslēgts, ka uzlabosies arī tavs materiālais stāvoklis, iespējams, sagaidīsi arī laimīgo loterijas biļeti. Otrajā dienas pusē var gadīties nelieli sarežģījumi ar apkārtējiem cilvēkiem, piemēram, ar kaimiņiem.

Ūdensvīrs

Šodien ļoti rūpīgi un atbildīgi ir jāizturas pret jebko, kam tu ķersies klāt, it īpaši, ja runa ir par naudas lietām. Neatsakies no citu cilvēku padomiem un palīdzības, tev tie noderēs.

Zivis

Atceries, ka jebkurš darbs prasa koncentrēšanos un uzmanību, “pats no sevis” nenotiek nekas. Tev šodien nāksies pieņemt ļoti atbildīgus lēmumus!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.