Foto: RobSpera Facebook profils.

Satriecoši! Itālijā uzcepta pasaulē lielākā kūka 0

Pievieno LA.LV

Itālieši uzcepuši pasaulē lielāko kūku – tā ir 244 kvadrātmetrus liela un sver vairāk nekā tonnu, ziņo laikraksts “The Local”.

Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
“Sekas būs lielas un dārgas…” Ministrs Tavars vētras laikā vēršas pie iedzīvotājiem
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
Lasīt citas ziņas

Biskvītkūka ir 16,46 metrus gara un 13,94 metrus plata, to rotā no cukura glazūras darināta Itālijas karte un tās nozīmīgākie arhitektūras, kultūras un dabas pieminekļi – tādi kā Pizas tornis, Alpi un citi.

Pie kūkas kopīgi strādājuši 300 maiznieki un dizaineri no Itālijas Nacionālās kūku mākslinieku asociācijas, un tā cepta vaļasprieku šovam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Darbs pie kūkas turpinājās četras dienas, un gatavā kūka ierakstīta Ginesa rekordu grāmatā. Kad rekords tika ofiiāli apstiprināts, kūku sagrieza 12 000 gabaliņu un izdalīja izstādes apmeklētājiem,

Iepriekšējo rekordu uzstādīja pēc “Procter&Gamble” pasūtījuma pērn novembrī.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.