Foto: Evija Trifanova/LETA

Saule mīsies ar mākoņiem. Pastiprināsies anticiklona ietekme 1

Pievieno LA.LV

Sestdien Latvijā saule mīsies ar mākoņiem un daudzviet – sevišķi valsts dienvidaustrumu pusē – gaidāmi īslaicīgi nokrišņi, pārsvarā sniegs un krusa, prognozē sinoptiķi.

Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
Kokteilis
“Publiskajā telpā ir nonākusi mana privāta sarakste” – Armands Simsons pēc vārdu apmaiņas ar Arigo Toro atvainojas
Kokteilis
Ja Līgo ballītē satiktos pa vienam no katras zodiaka zīmes – ko kurš darītu? Auns pie ugunskura ierastos pirmais un paliktu pēdējais
Lasīt citas ziņas

Rietumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 10-15 metriem sekundē. Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +5..+9 grādiem.

Rīgā sauli brīžiem aizsegs mākoņi, iespējami īslaicīgi nokrišņi. Pēcpusdienā rietumu vējš brāzmās pieņemsies spēkā līdz 13 metriem sekundē un gaisa temperatūra sasniegs +8 grādus.

CITI ŠOBRĪD LASA

No dienvidiem pastiprinoties anticiklona ietekmei, paaugstinās atmosfēras spiediens; sestdienas rītā tas ir 757-760 dzīvsudraba staba milimetri jūras līmenī.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.