Lionels Mesi priecājas par saviem pirmajiem vārtiem Parīzes “Saint-Germain” komandas rindās.

UEFA Čempionu līgā futbolā notikusi viena no lielākajām sensācijām šī turnīra vēsturē 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

“Tu padarīji mana desmitgadīgā dēla dienu neaizmirstamu!” Ādažos kāds svešinieks no sirds iepriecinājis zēnu, kurš nupat nopircis makšķeri
“Es nerunāju latviski!” Tūrists no Šveices, kurš apguvis latviešu valodu, sašutis, ka vairākās kafejnīcās nevar veikt pasūtījumu valsts valodā 158
13 noslēpumi, kas franču sievietēm ikdienā ļauj izskatīties tik satriecoši 11

UEFA Čempionu līgā futbolā notikusi viena no lielākajām sensācijām šī turnīra vēsturē, Moldovas čempionei Tiraspoles “Sheriff” viesos ar 2:1 pārspējot Spānijas grandu Madrides “Real”.

“Sheriff” bāzējas starptautiski neatzītajā Pie­dņestras republikā, taču spēlē Moldovas čempionātā, kurā uzvarējusi 19 reizes. Pirmo reizi izdevies iekļūt Čempionu līgas grupā, pirmajā kārtā ar 2:0 savā laukumā pārspējot Doņeckas “Shakhtar”. Krietni lielāka sensācija sanāca otrajā kārtā.

Rezultātu Madridē 25. minūtē atklāja viesi, precīzi sitot uzbekam Jasuram Jakšibajevam, 65. minūtē “Real” ar francūža Karima Benzemā realizētu “pendeli” atjaunoja līdzsvaru, bet par mača varoni kļuva luksemburgietis Sebastjēns Tīls, kurš ar patālu sitienu atkal vadībā izvirzīja “Sheriff”.

Moldovas klubs pēc divām kārtām D grupā ar sešiem punktiem ir līderu pozīcijā, “Real” ir trīs punkti, Milānas “Inter” un Doņeckas vienībām pa vienam. No citiem mačiem jāizceļ divu Eiropas superklubu duelis, kurā Parīzes “Saint-Germain” mājās ar 2:0 uzvarēja Mančestras “City” no Anglijas. Uzvarētāju labā otros vārtus guva Lionels Mesi, kuram tas bija pirmais precīzais sitiens Parīzes kluba kreklā.