Separatora remonts 0

Pievieno LA.LV

Kur varētu salabot elektrisko piena separatoru “Saturn”, kas ražots 1978. gadā? Varbūt kaut kur var iegādāties šim modelim atbilstošu motoru? 
Vineta Kleimane

 

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Izdevās noskaidrot, ka šā modeļa piena separatoru būtu iespējams salabot SIA “Armikss” (Jēkabpilī, Kazarmu ielā 3, mob. 29698477), SIA “Pārtinēji un partneri” (Ķekavas pagasta “Pamalēs”, mob. 26177905). Ja šie uzņēmumi ir pārāk tālu no jūsu dzīvesvietas, par šo pakalpojumu varat interesēties citās firmās, kas pārtin elektromotorus.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.