Septiņi iemesli, kādēļ ir vērts satikties ar vīrieti, kurš īsāks par tevi 0

Ir īsa auguma sievietes, vidēja un gara, un tieši garajām laikam ir visgrūtāk atrast otro pusīti, jo potenciālo partneru loks automātiski sašaurinās, meklējot vīrieti, kurš būtu vismaz pašas augumā vai garāks, bet izrādās, ka nav ne vainas būt kopā arī ar īsāka auguma vīrieti!

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lasīt citas ziņas

Lai gan daudzām gara auguma sievietēm nepatīk īsāki vīrieši, jo no malas tas var izskatīties visnotaļ neierasti, gala rezultātā pievēršot apkārtējo cilvēku acu skatienus, izrādās, ka patiesībā tas nemaz nav tik traki!

Esam apkopojuši septiņus iemeslus, kāpēc būt kopā ar īsāka auguma vīrieti būtu pat vēlams, tāpēc izlasi un met nost savus kompleksus!

CITI ŠOBRĪD LASA

1. Vīrieši, kuri pieņem to, ka tu esi garāka, spēj pieņemt arī tavas ambīcijas, intelektu un talantus
Ja vīrietis var atzīt, to, ka viņam ir vienaldzīgi sabiedrības ieviestie standarti, tad ļoti iespējams, ka viņu nebiedēs arī ar dzimumu saistītie stereotipi – piemēram, tā vietā, lai justos dīvaini par to, ka tu esi saņēmusi algas pielikumu vai labāk pārzini sporta komandu statistiku, viņš par to priecāsies un nekādā gadījumā neliks Tev ierobežot pašizpausmi.

2. Tev nav jāsatraucas par kurpju papēžu augstumu
Lai arī citas sievietes ir gatavas atteikties no augstpapēžu kurpēm, lai tikai būtu īsākas par savu randiņu biedru, ja tu arī basām kājām esi garāka par viņu, vai ir kāda nozīme tam, ka būsi vēl piecus vai desmit centimetrus garāka par viņu? Velc kājās tādas kurpes, kādas vien vēlies!

3. Tu palielināsi potenciālo randiņu biedru sarakstu
Ir grūti atrast piemērotu vīrieti, ar kuru būsiet saderīgi sociālā, emocionālā un arī intelektuālā līmenī. Jā, diezgan loģiski būtu sašaurināt piemēroto vīriešu loku, vadoties pēc Tevis cienītajām vērtībām – piemēram, būtu ļoti prātīgi meklēt kādu, kurš pamatu pamatos saprot un izmanto gramatiku, bet pārlieku garš nediskutējamo lietu saraksts var tevi nošķirt no cilvēkiem, kuri visādi citādi spētu Tevi darīt laimīgu.

4. Satikšanās ar īsāku vīrieti ļaus tev pārvarēt nedrošību sevī
Sākotnēji, satiekoties ar īsāka auguma vīrieti, tu vari justies nepārliecināta par sevi, tādēļ ka teju ikviens balstās uz zināmiem stereotipiem, tomēr jāņem vērā, ka ir 2016. gads un vīrietim tevi nav jāaizstāv no kaut kādiem milzīgiem lāčiem. Ja divi cilvēki ir piemēroti viens otram, vai nav gluži vienalga, kurš no viņiem ir garāks?

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.