Foto: LETA/Zane Bitere

Sestdien būs pārsvarā sauss un saulains laiks 0

Pievieno LA.LV

Sestdien naktī un no rīta daudzviet Latvijā debesis klās mākoņi un vietām sabiezēs migla, bet diena gaidāma pārsvarā saulaina.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Lasīt citas ziņas

Sinoptiķi prognozē, ka sestdiena aizritēs bez ievērojamiem nokrišņiem. Galvenokārt pūtīs lēns vējš, Vidzemē un Latgalē gaidāms mērens ziemeļrietumu vējš.

Gaisa temperatūra naktī noslīdēs līdz +10..+15 grādiem. Pēcpusdienā tā pakāpsies līdz +22..+26 grādiem, bet piekrastes lielākajā daļā – līdz +18..+22 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā nakts gaitā no jauna apmāksies debesis un pūtīs lēns vējš, dienā mākoņi izklīdīs, spīdēs saule un ziemeļrietumu vējš kļūs mērens. Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +13..+14 grādiem; maksimālā temperatūra dienā gaidāma no +19 grādiem pilsētas ziemeļos pie jūras līdz +24 grādiem Rīgas dienvidos.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.